FC Barcelona Michał Karbownik
Jan Bielecki/East News
Autor Piotr Bernaciak - 2 Maja 2020

Polski obrońca mógł trafić zimą do wielkiej Barcelony. Wszystko wysypało się przez jeden szczegół

FC Barcelona w zimowym oknie transferowym była bliska kupienia jednego z polskich zawodników. Jak się okazuje, transfer był naprawdę blisko. W ostatniej chwili kupno piłkarza upadło w związku z nietypowymi okolicznościami.

FC Barcelona znana jest z umiejętnego wykorzystywania młodych talentów, które po kilku latach robią ogromną karierę w świecie futbolu. Nie da się ukryć, że wszyscy kibice czekają tylko na wiadomość mówiącą o tym, że do klubu trafił w końcu polski zawodnik. Do tej pory żaden piłkarz z naszego kraju nie potrafił zyskać tak wielkiego zainteresowania klubu z Katalonii.

Wielkie zdziwienie kibiców może więc budzić fakt, że tej zimy FC Barcelona miała ogromną szansę wykupić jednego z najbardziej utalentowanych polskich obrońców. Nie da się ukryć, że mowa w tym przypadku o największym polskim talencie ostatnich lat. Chodzi oczywiście o Michała Karbownika z Legii Warszawa.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski pochwalił się nową fryzurą. Brak fryzjera mu nie służy (FOTO)
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara
Robert Lewandowski pochwalił się nową fryzurą. Brak fryzjera mu nie służy (FOTO)Robert Lewandowski pochwalił się nową fryzurą. Brak fryzjera mu nie służy (FOTO)Czytaj dalej

FC Barcelona chciała polskiego obrońcę

Krzysztof Stanowski z Kanału Sportowego jest doskonale zorientowany we wszystkich sprawach klubu z Katalonii. Podczas wczorajszego programu na żywo znany polski dziennikarz powiedział, że z jego informacji wynika, iż Michał Karbownik był tego lata bardzo bliski trafienia do Barcelony. Tego typu transfer byłby prawdziwym hitem tego okna transferowego.

Mimo wszystko transakcja nie wypaliła. Z pierwotnego planu wynikało, że FC Barcelona miała wykupić Karbownika, a następnie od razu wypożyczyć go do innego klubu z La Liga, by ten mógł dalej szlifować swoją formę na wyższym poziomie niż ten znany z Ekstraklasy. Transfer został jednak anulowany z jednego prostego powodu - pandemii koronawirusa, której nie spodziewał się nikt.

Zmarł gwiazdor znany z filmu, który kochają miliony Polaków. Pożegnaliśmy wybitnego zawodnikaZmarł gwiazdor znany z filmu, który kochają miliony Polaków. Pożegnaliśmy wybitnego zawodnikaCzytaj dalej

FC Barcelona miała ambitne plany

Z perspektywy czasu możemy żałować, że transfer nie doszedł do skutku. Po raz pierwszy w historii moglibyśmy mówić o Polaku w drużynie FC Barcelony, a kibice Legii Warszawa mogliby cieszyć się z pokaźnego zastrzyku finansowego, który pojawiłby się w klubie. Teraz wiemy jednak, że na transfer przyjdzie nam jeszcze poczekać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Premier Polski nie powiedział całej prawdy o częściowym otwarciu granic. Wielu Polaków będzie wściekłych
  2. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. "Kto normalny robi remont o tej porze?"
  3. Zmarł gwiazdor znany z filmu, który kochają miliony Polaków. Pożegnaliśmy wybitnego zawodnika
  4. Kiedyś kibice ciągle się z niego śmiali. Dziś Polacy dziwią się, gdzie pracuje
  5. Żona Dawida Kubackiego podzieliła się z kibicami radosną informacją. Gratulujemy
  6. Fatalne wieści, ciebie też mogą nagle odłączyć od prądu. Sytuacja jest bardzo ciężka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News