Leo Messi kontuzja
Instagram - FC Barcelona
Autor Piotr Bernaciak - 5 Czerwca 2020

FC Barcelona potwierdziła oficjalne wiadomości w sprawie Leo Messiego. Czeka go przerwa od treningów

FC Barcelona postanowiła opublikować oficjalną wiadomość dotyczącą zdrowia Leo Messiego. Z pewnością nie jest to dobra informacja dla kibiców Blaugrany z całego świata. Potwierdzono bowiem, że Argentyńczyk zmaga się z kontuzją.

FC Barcelona wciąż oczekuje na powrót do ligowej rzeczywistości po długiej przerwie. Z największych lig do gry nie wróciły jedynie angielska, niemiecka i właśnie hiszpańska. Francuzi zdecydowali się na całkowite odwołanie sezonu, co spotkało się z głosami krytyki. Hiszpanie jednak planują wznowić granie za kilka dni, co na pewno ucieszy wszystkich fanów Leo Messiego i spółki.

Co do tego ostatniego, to fani mieli prawo poczuć pewien niepokój, gdy podano oficjalną informację o tym, że Argentyńczyk będzie musiał przez jakiś czas odpocząć od treningów. Wszystko przez kontuzję, której nabawił się w ostatnim czasie. Jednocześnie przekazano część szczegółów na temat pauzy, ale nie uspokoiło to milionów fanów Blaugrany z całego świata.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Justyna Żyła zdradziła największy sekret rozwodu z Piotrem. Szczęka sama opada
  2. Premier Morawiecki podpisał przedłużenie zakazu w Polsce. Kolejne rozczarowanie
Justyna Żyła zdradziła największy sekret rozwodu z Piotrem. Szczęka sama opadaJustyna Żyła zdradziła największy sekret rozwodu z Piotrem. Szczęka sama opadaCzytaj dalej

FC Barcelona potwierdziła złe informacje

FC Barcelona poinformowała w raporcie z dzisiejszego treningu, że Leo Messi był dziś zmuszony trenować indywidualnie. Wszystko ma związek z kontuzją Argentyńczyka, która może mieć wpływ na jego występy w spotkaniach ligowych w najbliższym czasie. Na razie nie znamy zbyt dużo szczegółów, które jednoznacznie wyjaśniłyby, jak wielkie jest ryzyko pogłębienia się urazu.

Wiemy jedynie, że kontuzja Leo Messiego to uraz prawego mięśnia czworogłowego, w związku z którym prawdopodobnie przez kilka kolejnych dni będzie musiał trenować indywidualnie. Jednocześnie FC Barcelona wskazała, że uraz nie powinien przeszkodzić Leo Messiemu w występie w kolejnym meczu ligowym, jednak sytuacja jego zdrowia będzie na bieżąco monitorowana.

Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekundŻona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekundCzytaj dalej

FC Barcelona ma problem

Nieobecność Leo Messiego na samym początku ligowych zmagań po powrocie byłaby ciosem dla drużyny, która walczy o mistrzostwo Hiszpanii. Póki co nie wiadomo, jak drużyny spisywać się będą po powrocie. Uraz Messiego na pewno nie pomógłby obecnemu liderowi La Liga.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus uderzył również w rynek drobiu. Efekt widać w szokujących cenach kurczaka
  2. IMGW ostrzega przed burzami. Szczególnie narażeni mieszkańcy dwóch województw
  3. Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekund
  4. Piekielnie mocne słowa światowej gwiazdy o Lewandowskim. "Jak zwierzę"
  5. Zwykły Polak musiałby pracować tydzień na skarpetki Lewandowskiej. Wyglądają tak, że włosy stają dęba
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News