FC Barcelona Suarez transfer
Instagram
Autor Piotr Bernaciak - 8 Listopada 2019

Gwiazdor Barcelony przeniesie się do MLS? Kolega z zespołu ujawnia rozmowy

FC Barcelona musi pogodzić się z tym, że jej gwiazdy niebawem mogą opuścić klub. Pojawiają się informacje na temat poważnego zainteresowania obu stron. Gwiazdor klubu może niebawem pożegnać się z Hiszpanią.

FC Barcelona potrzebuje wielkich wzmocnień w najbliższym czasie, by utrzymać się na europejskim topie. Włodarze klubu doskonale zdają sobie sprawę z tego, że Leo Messi nie jest już młodym zawodnikiem i przydałoby się wzmocnić zespół przed kolejnymi sezonami. Okazuje się, że nie tylko Argentyńczyk chciałby jeszcze w przyszłości zagrać w innym klubie.

Jeden ze znanych zawodników postanowił ogłosić, że gwiazdor klubu będzie chciał niebawem przenieść się do zupełnie innej ligi. FC Barcelona w związku z tym musi jak najszybciej zareagować, bo mówi się, że poziom zawodników z akademii póki co nie zachwyca. Trzeba dokonać szybkich transferów w obliczu możliwego całkowitego przemodelowania kadry.

Policjant został oskarżony o morderstwo gwiazdora futbolu. Grał w znanych klubach Premier LeaguePolicjant został oskarżony o morderstwo gwiazdora futbolu. Grał w znanych klubach Premier LeagueCzytaj dalej

FC Barcelona ma spory problem

Nicolas Loureiro w jednym z wywiadów publicznie ogłosił, że Luis Suarez bardzo dobrze czuł się z tym, że mógł trafić do Barcelony i spełniać swoje marzenia, jednak nie ma zamiaru występować w Hiszpanii do końca swojej kariery. Niewykluczone, że prędzej czy później zmieni on ligę, jak twierdzi sam Loureiro. Co ciekawe, Suarez miałby wrócić znacznie bliżej ojczyzny.

Loureiro gra wraz z Suarezem w reprezentacji Urugwaju, a sam jest piłkarzem Seattle Sounders. Piłkarz nie ukrywa, że bardzo chciałby, aby to właśnie do jego zespołu przeszedł były napastnik Liverpoolu. Jest on ponoć zafascynowany możliwością gry w Stanach Zjednoczonych.

FC Barcelona musi znaleźć następcę dla gwiazdora

- Prędzej czy później trafi jednak do MLS. Chce tutaj grać i pyta mnie o rozgrywki. Mam nadzieję, że tak się stanie. Może nawet przejdzie do Seattle Sounders, choć może być to trudne do zrealizowania. Myślę jednak, iż jego przenosiny do MLS są tylko kwestią czasu - mówi w wywiadzie Loureiro.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News