FC Barcelona
Pixabay
Autor Piotr Mika - 10 Września 2020

Pracował w FC Barcelonie przez 30 lat. Teraz trafi do więzienia, popełnił druzgocące przestępstwo

FC Barcelona w ostatnim czasie ma wiele problemów głównie sportowych. Teraz jednak zakończyła się sprawa sądowa, która nie dotyczyła bezpośrednio piłkarzy, a jednego z pracowników klubu. Jeden z fizjoterapeutów Dumy Katalonii, w której pracował przez 30 lat, trafi do więzienia.

FC Barcelona gdy dowiedziała się o popełnionym przez jej fizjoterapeutę przestępstwie, natychmiastowo go zwolniła. To jednak był dopiero początek jego problemów, ponieważ teraz były pracownik klubu został skazany przez hiszpański sąd na karę więzienia.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pilne informacje z ostatniej chwili. Koronawirus w PZPN, dwie osoby są zakażone, znamy szczegóły
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Narzeczona Artura Szpilki zaskoczyła. Zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki zaskoczyła. Zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

FC Barcelona. Były fizjoterapeuta klubu trafi za kratki

W czwartek 10 września zapadł wyrok w sprawie, która miała początek w 2016 roku. Jedna z pracownic klubu zapadła na chorobę szyjki macicy i zgodnie z zaleceniami lekarzy rozpoczęła zabiegi fizjoteraputyczne w grudniu 2016 roku. Prowadził je Jaume J.Ll., który podczas jednego z takich zabiegów znacznie przekroczył granice i zaczął dotykać kobietę w intymnych miejscach.

Gdy tylko FC Barcelona dowiedział się o molestowaniu pracownicy przez fizoterapeutę, mężczyzna został natychmiast zwolniony. W klubie z Katalonii pracował on przez 30 lat, pełniąc m.in. funkcję koordynatora fizjoterapeutów.

Żona Grzegorza Krychowiaka zaskakuje. Przed tysiącami Polaków pokazała się bez stanika. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Żona Grzegorza Krychowiaka zaskakuje. Przed tysiącami Polaków pokazała się bez stanika. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Cztery lata więzienia i zakaz zbliżania się

Prokuratura domagała się dla mężczyzny kary siedmiu lat pozbawienia wolności. Sąd jednak nie był tak surowy, choć były pracownik Barcelony i tak będzie musiał swoje odsiedzieć.

W czwartek usłyszał on wyrok czterech lat pozbawienia wolności, a do tego przez dwa lata nie będzie mógł wykonywać zawodu, przez dwa lata od zakończenia odsiadki nie będzie mógł zbliżyć się do ofiary na mniej niż jeden km oraz ma zakaz kontaktowania się z kobietą. Co więcej, będzie musiał zapłacić na jej rzecz również 10 tys. euro zadośćuczynienia.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ruszyły kontrole z PIP, zapukać mogą i do ciebie. Najwyższa kara wynosi aż 30 tys. zł
  2. Kosmiczne umięśnione myszy wróciły na Ziemię. Niezwykły eksperyment NASA
  3. Już dzisiaj może dojść do prawdziwego hitu transferowego. Legia Warszawa sprowadza prawdziwą gwiazdę
  4. Gigantyczny skandal w Lidze Mistrzów. Miało dojść do wielkiego fałszerstwa, klub czuje się oszukany
  5. Była oficjalna oferta za Messiego. Wyciekły dokumenty, bajońskie sumy dla Argentyńczyka
  6. Do tej pory był normalnym górnikiem. Dzięki wielkiemu odkryciu w ciągu doby stał się milionerem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News