FC Barcelona
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 18 Września 2020

Kibice FC Barcelony mają dość kolejnych kompromitacji klubu. Wzięli sprawy w swoje ręce. Dojdzie do rewolucji?

FC Barcelona w ostatnich miesiącach przeżywa jeden z najgorszych okresów w ponad stuletniej historii swojego istnienia. Sytuacja słynnego klubu jest aż tak fatalna, że kilka tygodni temu chciał z niego odejść sam Lionel Messi. Ostatecznie Argentyńczyk został przez wzgląd na szacunek do ukochanych barw, jednak sytuacja nie uległa poprawie. Interweniować postanowili kibice, którzy dosyć mają kompromitacji i obecnego zarządu “Barcy”.

FC Barcelona zapowiedziała już wielką rewolucję w szeregach drużyny, jednak niedługo to ludzie zarządzający klubem mogą zostać zastąpieni innymi osobami. Kibice “Dumy Katalonii” postanowili zrobić coś z bałaganem panującym w klubie i chcą usunąć z niego obecne władze.

Dramatyczne sceny w Brazylii. Piłkarz zadźgał prezesa własnego klubuDramatyczne sceny w Brazylii. Piłkarz zadźgał prezesa własnego klubuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy wyszło na jaw, kto jest dziadkiem Adama Małysza, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendę
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku
  3. Media są zgodne, gwiazda TVN bierze ślub ze znanym polskim dziennikarzem sportowym. Niewiele osób wiedziało, że są razem


FC Barcelona z kolejną rewolucją. Kibice mają dość

Zdumiewające informacje kolejny raz napłynęły z Katalonii. Mimo iż ostatecznie Lionel Messi zdecydował się zostać w FC Barcelonie, kibice klubu są wściekli na obecne władze ich ukochanej drużyny i sami postanowili zrobić porządek. Opozycja zebrała wymaganą liczbę podpisów, by przedstawić wotum nieufności dla obecnego zarządu FC Barcelony z Josepem Marią Bartomeu na czele.

By odbyło się referendum, potrzebna była liczba 18 tysięcy podpisów socios, czyli kibiców, którzy są jednocześnie członkami klubu. Lista z podpisami zostanie teraz złożona w siedzibie klubu, gdzie specjalna komisja zweryfikuje podpisy. Komisja składać będzie się z dwóch członków zarządu, dwóch pierwszych socios, którzy wpisali się na ową listę i wysłannika katalońskiej federacji sportowej.

Oszałamiający sukces Michała Kwiatkowskiego. Polak nie dał szans rywalom i wygrał etap Tour de FranceOszałamiający sukces Michała Kwiatkowskiego. Polak nie dał szans rywalom i wygrał etap Tour de FranceCzytaj dalej


Fani Barcelony biorą sprawy w swoje ręce, chcą odwołania Bartomeu

Po weryfikacji zebranych podpisów, jeśli okażą się one poprawne, zorganizowane zostanie referendum, w którym socios zagłosują nad odwołaniem Josepa Marii Bartomeu i jego zarządu. By osiągnąć ten cel, potrzebne jest ⅔ wszystkich głosów socios, przy frekwencji sięgającej minimum 10 procent.

Jeśli faktycznie zapadnie decyzja o odwołaniu obecnego prezesa FC Barcelony, komisja będzie miała 40 dni na zorganizowanie nowych wyborów na stanowisko prezydenta klubu. Patrząc na reakcje kibiców i ludzi związanych z klubem w ostatnich tygodniach, wydaje się, że odwołanie Josepa Marii Bartomeu jest niemal przesądzone.

Źródło: Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już nawet ZUS nie ukrywa, że świadczenia będą głodowe. Wraca pomysł emerytury obywatelskiej
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Zbigniew Boniek nagle wydał pilne oświadczenie. W końcu przerwał milczenie, padły mocne słowa
  4. Waldemar Fornalik odsunięty od drużyny przed meczem el. LE. Trener Piasta Gliwice chory na COVID-19
  5. Ogromny skandal w sporcie. Podawał podopiecznym doping na stacjach benzynowych i w fast foodach
  6. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News