FC Barcelona
ALBERTO PIZZOLIAFPEast News
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Maja 2020

Polskie media są przekonane. Barcelona chce piłkarza reprezentacji Polski, miałby przyjść już latem

FC Barcelona jest poważnie zainteresowana sprowadzeniem jednego z czołowych zawodników naszej kadry. Władze klubu ze stolicy Katalonii od dawna bacznie przyglądają się rozwojowi piłkarza i już latem mogą podjąć próbę zakontraktowania go. Transfer może ułatwić fakt, że zawodnikowi nie udało się osiągnąć porozumienia z dotychczasowym pracodawcą w kwestii przedłużenia umowy. 

FC Barcelona w ostatnich tygodniach wymieniana jest w kontekście spekulacji transferowych z udziałem polskich piłkarzy. Mówiło się o zainteresowaniu Katalończyków utalentowanym Aleksandrem Buksą z Wisły Kraków, a teraz media podały informację o planach sprowadzenia z Napoli Piotra Zielińskiego.

Polskie media podały przykre informacje. Poważny wypadek w skateparku zakończył się tragedią, nie żyje młody chłopakPolskie media podały przykre informacje. Poważny wypadek w skateparku zakończył się tragedią, nie żyje młody chłopakCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


FC Barcelona zainteresowana sprowadzeniem reprezentanta Polski

W ekipie “Dumy Katalonii” dojdzie w lecie do rewolucji kadrowej. Według doniesień mediów z klubem może pożegnać się nawet kilkunastu piłkarzy. Władze Barcelony chcą poprzez sprzedaż zawodników uzyskać środki, które pozwoliłyby zniwelować dziurę budżetową, która powstała na skutek przerwy grze spowodowanej pandemią koronawirusa.

Katalończycy wciąż też nie zrezygnowali z planów sprowadzenia na Camp Nou Neymara i Lautaro Martineza, którzy na pewno będą kosztować ogromne pieniądze. Jak doniósł portal “Sportitalia” Barcelona chciałaby sprowadzić do siebie również Piotra Zielińskiego z Napoli. Pomocnik tym samym stałby się pierwszym w historii Polakiem, który zagrałby w barwach tego utytułowanego zespołu. Informację włoskich mediów potwierdził portal WP SportoweFakty.

Michał Listkiewicz ujawnił wyjątkowo przykrą prawdę z dzieciństwa. Został bardzo skrzywdzony przez księdzaMichał Listkiewicz ujawnił wyjątkowo przykrą prawdę z dzieciństwa. Został bardzo skrzywdzony przez księdzaCzytaj dalej


Piotr Zieliński może przenieść się latem do “Dumy Katalonii”

Barcelona od dawna uważnie przygląda się rozwojowi Zielińskiego. Hiszpański zespół kontaktował się już nawet z agencją reprezentującą interesy piłkarza BMG Sport. Planowane zmiany w szeregach Barcelony mogą przekonać do transferu reprezentanta Polski, który z miejsca mógłby stać się zawodnikiem pierwszej jedenastki.

Na korzyść Barcelony działa również fakt, że Zieliński wciąż nie dopiął formalności, jeśli chodzi o przedłużenie wygasającego za rok kontraktu z Napoli. Strony od wielu tygodni nie były w stanie osiągnąć porozumienia w kwestii indywidualnego kontraktu. Pomocnik domagał się podwyżki i umowy do 2024 roku, natomiast Napoli nalegało na wpisanie do umowy ogromnej sumy odstępnego, która skutecznie odstraszyłaby potencjalnych kupców. Dopóki jednak strony nie przypieczętowały umowy, zainteresowanie ze strony “Barcy” może dużo zmienić. Już latem możemy być świadkami hitowego transferu Polaka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie wie, kim jest, ale mówi tylko po Polsku. Znaleźli go w Belgii, ważny apel policji
  2. Pirat z BMW może być skazany na dożywocie. Nagły zwrot w sprawie tragedii na przejściu
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Janów Podlaski po głośnej kontroli. O "zbrodni na zwierzętach" mówi cała Polska, interweniował sam minister

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News