FC Barcelona
Facebook Luis Suarez
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Września 2020

To nagranie mówi wszystko o obecnej FC Barcelonie. Piłkarz publicznie upokorzył prezesa w jego obecności (WIDEO)

FC Barcelona przeżywa jeden z najtrudniejszych okresów w swojej historii, a drużyna przechodzi gruntowną przebudowę pod wodzą nowego trenera Ronalda Koemana. Z klubu odchodzi gwiazda ostatnich lat, Urugwajczyk Luis Suarez, Podczas pożegnalnej konferencji prasowej słynny napastnik pożegnał się z kibicami i jawnie upokorzył znienawidzonego prezesa “Barcy” Josepa Marię Bartomeu. 

FC Barcelona żegna jednego z autorów największych sukcesów klubu w ostatnich latach. Luis Suarez przenosi się do Atletico Madryt, ale podczas oficjalnego pożegnania z Katalonią zdążył pokazać, co sądzi o aktualnym zarządzaniu “Barcą” i na oczach tysięcy kibiców upokorzył prezesa Josepa Marię Bartomeu.

Kiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemKiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportem
  2. Przeliczenie emerytury korzystne nie tylko dla seniorów. Państwo odetnie sobie od każdego 2,3 tys. zł
  3. Sernik od Justyny Żyły. Pyszne ciasto w unikatowym wykonaniu


FC Barcelona z kolejnym skandalem. Suarez pokazał, co myśli o prezesie

Od kilku tygodni wiadomo było, że Luis Suarez nie będzie dłużej piłkarzem FC Barcelony. Nowy trener Katalończyków Ronald Koeman tuż po objęciu drużyny dał doświadczonemu napastnikowi do zrozumienia, że musi szukać sobie nowego klubu. W środę potwierdzone zostały przenosiny Urugwajczyka do Atletico Madryt, jednak najwięcej mówi się o ostatnim dokonaniu Suareza w Barcelonie.

Podczas zorganizowanej specjalnie konferencji prasowej Luis Suarez miał okazję pożegnać się z klubem i kibicami Barcelony. Podczas czwartkowego spotkania 33-latek nie krył wzruszenia i rozpłakał się. Suarez skorzystał także z okazji i upokorzył obecnego na konferencji prezesa “Barcy” Josepa Marię Bartomeu. Działacz jest wrogiem publicznym numer 1 w Katalonii, a kibice i piłkarze domagają się jego odejścia. Przykład, jak napięte są relacje między drużyną, a zarządem dał właśnie Suarez.

Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)Czytaj dalej


Luis Suarez upokorzył prezesa Barcelony

Podczas konferencji Luis Suarez został zapytany, czy przed opuszczeniem Barcelony ma się za co winić. Napastnik z uśmiechem odpowiedział “ja albo…” i wykonał sugestywny gest głową w kierunku siedzącego obok Josepa Marii Bartomeu. Sprawa jest zatem oczywista. Za wypchnięciem Suareza z klubu stoi znienawidzony przez kibiców i zawodników Bartomeu. Dla obu zwaśnionych panów nie ma miejsca w jednym klubie.

Doświadczony snajper podczas pożegnania zorganizowanego na Camp Nou miał okazję również pozować do pamiątkowych zdjęć, w których towarzyszyli mu między innymi Lionel Messi i Gerard Pique. Suarez zdecydowanie odmówił jednak pozowania do fotografii z Josepem Marią Bartomeu.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodem
  2. Znalazł gigantyczne gniazdo szerszeni i osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych owadów w budynku [wideo]
  3. Ważna wiadomość z ostatniej chwili dla fanów skoków narciarskich. Podjęto bardzo ważną decyzję ws. konkursu
  4. Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)
  5. Anna Lewandowska prosi wszystkich Polaków o pilną pomoc. Czasu jest coraz mniej, potrzebne są pieniądze
  6. Kultowe sceny z serialu "Ranczo". Widzowie kochają bohaterów do dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News