FC Barcelona odejścia
Instagram - FC Barcelona
Autor Piotr Bernaciak - 25 Marca 2020

Rewolucja w FC Barcelonie. Wielkie gwiazdy latem opuszczą klub, w grze znane nazwiska

FC Barcelona postanowiła, że latem trzeba będzie pożegnać się z kilkoma zawodnikami. Jak się dowiadujemy, drużynę opuścić mają naprawdę znane nazwiska. Taka sytuacja z pewnością nie spodoba się wielu kibicom.

FC Barcelona musi przygotować się na ogromne kłopoty finansowe w związku z informacjami o tym, jak epidemia koronawirusa wpłynie na sytuację w światowym futbolu. Wiele osób twierdziło, że prawdziwe kłopoty dotkną jedynie kluby z mniejszymi budżetami, między innymi polskie zespoły, jednak okazuje się, że sytuacja będzie wyglądać zdecydowanie inaczej.

Okazuje się, że klub z Hiszpanii zamierza już w letnim oknie transferowym pożegnać się z aż ośmioma piłkarzami, wśród których znajdują się naprawdę znane nazwiska. Z pewnością ich obecność na takiej liście nie byłaby możliwa w normalnych warunkach, lecz dopiero teraz trzeba przygotować się na zupełnie nową sytuację i nowe okoliczności występujące na światowym rynku.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje legenda hiszpańskiego futbolu. Odpowiadał za sukces wielu klubów
2. Cristiano Ronaldo nie zagra więcej w Juventusie? Nowe doniesienia portugalskich mediów

Kamil Stoch zakończy karierę? Mamy jasną deklarację polskiego mistrzaKamil Stoch zakończy karierę? Mamy jasną deklarację polskiego mistrzaCzytaj dalej

FC Barcelona pożegna ośmiu piłkarzy

Jak informuje hiszpański Diario Sport, FC Barcelona będzie musiała latem pożegnać się z aż ośmioma piłkarzami. Jak informuje dziennik, wszystko jest efektem cięć budżetowych, które sprawiają, że wiele klubów może poradzić sobie z problemami finansowymi. Sprzedaż ośmiu piłkarzy może sprawić, że budżet słynnej drużyny na najbliższy czas może zostać uratowany.

Co ważne, z drużyny odejść mają najważniejsi piłkarze. Oczywiście nikt nie zamierza sprzedawać Leo Messiego, ale niewykluczone, że odejdzie choćby Antoine Griezmann, francuski gwiazdor, który miał zostać ulubieńcem kibiców. Ostatatecznie nie zdążył udowodnić swojej wartości na przestrzeni choćby jednego sezonu, co można uznać za rozczarowanie.

Reprezentant Polski bliski hitowego transferu. Chcą go w jednej z czołowych lig EuropyReprezentant Polski bliski hitowego transferu. Chcą go w jednej z czołowych lig EuropyCzytaj dalej

FC Barcelona podejmuje ważne decyzje

Z zespołu rzekomo odejść mają także Ivan Rakitić, Philippe Coutinho, Neto czy Carles Alena. Okazuje się więc, że Barcelona musi pożegnać naprawdę wielu zawodników, by zrównoważyć budżet. Pytanie tylko, czy w tej trudnej sytuacji i w trudnych czasach znajdą się na nich kupcy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe ograniczenia w Polsce. Premier ogłosił decyzję, sytuacja jest poważna
  2. Znany reżyser lekceważy zagrożenie koronawirusem? Kręci film w środku Warszawy
  3. Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykom
  4. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia
  5. Wielka radość w rodzinie Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN pęka z dumy
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News