,
.
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 28 Stycznia 2020

Polska wieś wyróżniona przez FC Barcelonę. Nietypowy gest legendarnego klubu

FC Barcelona postanowiła po raz kolejny zabrać głos w mediach społecznościowych, a internauci dopatrzyli się odwołania do... jednej z polskich wsi. Tego typu decyzja z pewnością wywołała u wielu osób zdziwienie.

FC Barcelona nieoczekiwanie zdecydowała się na ruch, który może spodobać się tysiącom polskich fanów. Wielu z nich będzie jednak czuło niemałe zdziwienie w związku z akcją, którą przeprowadził klub z Katalonii. Nie da się ukryć, że doszło do dość niecodziennego zdarzenia, którego prawie nikt się nie spodziewał. Obecny mistrz Hiszpanii chciał być jednak lojalny wobec polskich fanów.

Ekipa Quique Setiena uhonorowała jedną z polskich wsi, odnosząc się do niej w mediach społecznościowych. Tysiące Polaków już teraz zastanawia się, jaki był powód umieszczenia jej w takim miejscu. Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta, bowiem wszystko zależało w tym wypadku właśnie od polskich internautów, którzy jak zawsze wykazali się wyjątkową solidarnością.

Krzysztof Piątek rozegra dziś ostatni mecz w Milanie. Doniesienia mediów są jednoznaczneKrzysztof Piątek rozegra dziś ostatni mecz w Milanie. Doniesienia mediów są jednoznaczneCzytaj dalej

FC Barcelona wyróżniła Skomielną Białą

FC Barcelona przed meczami drużyny umieszcza grafikę z godziną rozpoczęcia spotkania dla fanów z całego świata, którzy żyją w innych strefach czasowych. Jakiś czas temu osoby odpowiedzialne za media społecznościowe Dumy Katalonii oznajmiły, że każdy wpis z nazwą miasta, który zbierze przynajmniej 500 polubień na Twitterze, doczeka się przeniesienia na grafikę.

Jeden z polskich internautów zamieścił propozycję, by na grafice znalazła się Skomielna Biała, niewielka polska wieś. Wpis rzeczywiście po pewnym czasie zebrał 500 polubień, dlatego właśnie graficy Barcelony musieli umieścić wieś na mapie świata z godziną rozpoczęcia kolejnego meczu.

FC Barcelona zachowała się lojalnie wobec kibiców

Wielu fanów spodziewało się, że klub potraktuje propozycję jako żart, jednak FC Barcelona pokazała, że nie będzie lekceważyć swoich fanów i nie zamierza wybierać jedynie wielkich miast. Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony polskich fanów.

fot. Lluis Gene/AFP/East News

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy transfer okienka został potwierdzony. Gwiazdor w nowym zespole (FOTO)
  2. Uczestnik Ligi Mistrzów w Ekstraklasie. Klub potwierdza hitowy zakup
  3. Z ostatniej chwili. Łukasz Piszczek może wrócić do Ekstraklasy
  4. Legia Warszawa zostanie zaskarżona do FIFA? "To nie jest normalne"
  5. Klub Polaka zmaga się z dramatem. "Chcą nas zniszczyć. Ich marzenie stanie się koszmarem"
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News