Football Manager 2020
Football Manager 2020
Autor Piotr Bernaciak - 19 Marca 2020

Legendarna gra piłkarska za darmo dla wszystkich kibiców. Co trzeba zrobić, by w nią zagrać?

Football Manager 2020 cieszy się opinią jednej z najlepszych gier piłkarskich w historii. Co ciekawe, od wczoraj można w nią grać zupełnie za darmo. Co trzeba zrobić, by móc pobrać legendarny tytuł?

Football Manager 2020 cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony kibiców. Trudno się temu dziwić, bo tysiące fanów chciałyby kiedyś spróbować swoich sił jako trener swojej ukochanej drużyny i poprowadzić swoich idoli do triumfów w krajowych rozgrywkach bądź w europejskich pucharach. Popularna gra umożliwia rozpoczęcie pracy jako wirtualny menedżer.

Teraz pojawiły się fantastyczne wiadomości dotyczące legendarnej gry. Okazuje się bowiem, że każdy chętny gracz może pobrać i zainstalować Football Managera 2020 zupełnie za darmo w związku z obecną sytuacją na świecie. Istnieją jednak pewne warunki, które należy spełnić, by cieszyć się grą w najbardziej realistyczny symulator światowego futbolu.

Były król strzelców polskiej ligi nagrał hit disco polo. Piosenka byłego piłkarza podbija internet (WIDEO)Były król strzelców polskiej ligi nagrał hit disco polo. Piosenka byłego piłkarza podbija internet (WIDEO)Czytaj dalej

Football Manager 2020 dostępny za darmo

Gra Football Manager pojawiła się na rynku kilkanaście lat temu i z miejsca zaczęła cieszyć się sympatią kibiców. Miliony fanów zapragnęło poprowadzić swój ulubiony klub do wielkich sukcesów, a dzieło programistów z firmy Sports Interactive pozwoliło im na wcielenie się w rolę wirtualnego trenera. Teraz najnowsza odsłona popularnego cyklu została udostępniona zupełnie za darmo.

Firma udostępniła swoją grę w serwisie Steam. Wystarczy założyć konto, co od razu pozwala na pobranie gry. Jest jednak jeden haczyk. Pełna wersja popularnej gry jest dostępna w pełni za darmo jedynie do 25 marca. Wówczas dostęp do gry zostanie zablokowany, ale będzie można ponownie ją wykupić. Cały zapis naszej gry zostanie oczywiście zapisany na naszym komputerze.

Następca Krzysztofa Piątka pójdzie z torbami? Musi zapłacić gigantyczną karę byłemu klubowiNastępca Krzysztofa Piątka pójdzie z torbami? Musi zapłacić gigantyczną karę byłemu klubowiCzytaj dalej

Football Manager 2020 cieszy się gigantyczną popularnością

Niedawno fani Football Managera pobili absolutny rekord użytkowników grających w grę w czasie rzeczywistym. W jednym momencie w grę grało ponad 90 tysięcy osób z całego świata, co z pewnością musi robić wrażenie. W przypadku udostępnienia gry za darmo wynik ten jest znacznie wyższy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polka leciała samolotem akcji "Lot do Domu". Jest oburzona tym, jak ją potraktowali, opowiedziała wszystko
  2. "Ratujcie gastronomię, zostaliśmy bez środków do życia". Szef kuchni błaga o pomoc, bez niej mogą nie przetrwać
  3. Gorzkie słowa Simona Ammanna. Myśli o skończeniu kariery. "To wszystko było jak uderzenie w twarz"
  4. Andrzej Gmoch nie żyje. Potwierdzono smutne informacje, tysiące kibiców w żałobie
  5. Reprezentant Polski oskarżany o prowadzenie plantacji marihuany odpiera zarzuty. "To kłamstwa"
  6. Oficjalny komunikat WHO. Organizacja przestrzega przed stosowaniem popularnego środka przeciwbólowego

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News