formuła 1
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 27 Kwietnia 2020

Z ostatniej chwili. Formuła 1 wraca po przerwie. Znamy datę wznowienia wyścigów, wspaniała informacja

Formuła 1 wróci po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa. Władze najważniejszych wyścigów w świecie sportów motorowych podały właśnie datę, kiedy powinniśmy spodziewać się powrotu bolidów na tory wyścigowe. Na tak dobrą informację czekali kibice rajdów na całym świecie.

Formuła 1, podobnie jak inne sporty, odczuła skutki koronawirusa. Sporty wyścigowe, które cieszyły się prawdziwym zainteresowaniem kibiców na całym świecie zostały wstrzymane do odwołania. Na całe szczęście, władze federacji organizującej zawody zdecydowały się na wznowienie wyścigów. Kierowcy już niebawem wrócą na tor, a na taką informację czekali wszyscy kibice na świecie.

Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje legenda piłki nożnej. Były napastnik Realu stracił dziadkaSmutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje legenda piłki nożnej. Były napastnik Realu stracił dziadkaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Z ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobie
  2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa

Formuła 1. Kierowcy już niebawem wracają na tory

Okazuje się, że inaugaracja tegorocznego sezonu Formuły 1 będzie miała miejsce w trakcie Grand Prix Austrii. Będzie to miało miejsce. 5 lipca na torze w Spielbergu. Władze Formuły 1 spekulowały, czy wyścigi Formuły 1 uda się zorganizować jeszcze wcześniej, jednak lipiec teraz okazuje się najbardziej prawdopodobną datą.

Oczywiście, władze F1 zaznaczają, że data 5 lipca jest umowną. Znaczy to, że ich postanowienia mogą się jeszcze zmienić, ale i tak sezon 2020 będzie jednym z najkrótszych w historii wyścigów bolidów.

Z ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobieZ ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobieCzytaj dalej

Jeden z najkrótszych sezonów w historii

Według organizatorów, cały sezon miałby odbyć się w trakcie 15-18 wyścigów na terenie Europy. Ostatni wyścig sezonu odbędzie się jednak w Abu Dabi, chociaż nie zostało to jeszcze potwierdzone. Patrząc na to, jak duża ilość wyścigów została odwołana, będziemy mieli do czynienia z jednym z najkrótszych sezonów w historii.

Jak na razie władze federacji ustalają, jak będą wyglądać wyścigi i ich organizacja. Wiele wskazuje na to, że Grand Prix Wielkiej Brytanii, zaplanowane na 19 lipca odbędzie się bez udziału fanów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy kraj ogłosił zwycięstwo nad koronawirusem. Tłumy mieszkańców wyszły na ulice
  2. Mężczyzna wypadł z 9. piętra. Nie żyje, trwa akcja policji
  3. Jerzy Dudek wspomina pierwsze momenty Cristiano Ronaldo w Realu. Polak ujawnił nieznane fakty
  4. Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)
  5. Trener reprezentacji Polski przejdzie kwarantannę. Podjęto ważną decyzję
  6. Pracujesz z domu? Oferują ci dodatek pieniężny, wystarczy spełniać jeden warunek i złożyć wniosek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News