gdzie obejrzeć Real-Barcelona
instagram.com/fcbarcelona
Autor Mateusz Wysokiński - 1 Marca 2020

Gdzie obejrzeć Real-Barcelona? Na ten mecz czekają wszyscy kibice w Europie

Gdzie obejrzeć Real-Barcelona? Mecz, który rozgrzeje całą, piłkarską Europę będzie do obejrzenia w zaledwie dwóch polskich telewizjach i w kilku usługach internetowych. O to, co warto wiedzieć przed startem hitowego spotkania, którego rezultat może przesądzić o mistrzostwie Hiszpanii.

Gdzie obejrzeć Real-Barcelona? Spotkania między Dumą Katalonii a Królewskimi od zawsze elektryzują kibiców w całej Europie i niejednokrotnie decydowały o mistrzostwie Hiszpanii. Tym razem, zarówno drużyna z Barcelony, jak i z Madrytu zmaga się z poważnymi problemami, a zwycięstwo w Gran Derbi mogłoby dać nowy zapas sił na walkę o najwyższe cele.

Wielki sukces Łukasza Kubota. Polak wygrał prestiżowy turniej, brawoWielki sukces Łukasza Kubota. Polak wygrał prestiżowy turniej, brawoCzytaj dalej

Gdzie obejrzeć Real-Barcelona? Ważne informacje dla kibiców

Jak na razie, sytuacja w La Liga o wiele bardziej uśmiecha się drużynie Barcelony. Duma Katalonii przewodzi ligowej stawce i ma dwa punkty więcej od swojego największego rywala. Niespodziewanie, w walce o mistrzostwo Hiszpanii pozostaje także Sevilla, która może wykorzystać słabszą dyspozycję Realu i odrobić 9 punktów. Jak widać, zarówno madrytczycy, jak i FC Barcelona mają o co grać.

Starcie między dwoma, największymi rywalami będzie dostępne w zaledwie dwóch stacjach telewizyjnych. Starcie w ramach Gran Derbi obejrzą posiadacze telewizji cyfrowych, a konkretnie ci, którzy posiadają Canal + i Eleven.

Z ostatniej chwili: Konkurs w Lahti może zostać odwołany. Fatalne informacje dla polskich skoczkówZ ostatniej chwili: Konkurs w Lahti może zostać odwołany. Fatalne informacje dla polskich skoczkówCzytaj dalej

Real-Barcelona w internecie

Dla tych, którzy nie mają pakietu telewizji, pojawiła się opcja, aby obejrzeć starcie w internecie. Mecz będzie dostępny na platformie ipla.tv w cenie 10 złotych, a także na platformie player.pl.

Inną opcją, którą posiadają użytkownicy sieci Canal Plus, jest obejrzenie spotkania za pomocą usługi nc+go, która jest dostępna na komputery, smartfony i tablety.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek
  2. Szpital Bródnowski ograniczył działanie SORu. Dezynfekcja po pacjencie
  3. Fatalne wieści w sprawie kontuzji Lewandowskiego. Może wrócić znacznie później, niż zakładano
  4. Krzysztof Piątek wściekły po strzelonym golu. Polak nie był zadowolony z występu
  5. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News