Gdzie oglądać Fame MMA?
Fame MMA
Autor Piotr Bernaciak - 28 Marca 2020

Gdzie oglądać Fame MMA 6? Transmisja na żywo online, relacja w internecie

Gdzie oglądać Fame MMA 6? Transmisja na żywo online, relacja w internecie. Nie da się ukryć, że dzisiejsza gala Fame MMA będzie jednym z najdziwniejszych wydarzeń sportowych tego roku.

Gdzie oglądać Fame MMA 6? Transmisja na żywo online, relacja w internecie. Zazwyczaj każda z gal organizacji Fame MMA cieszy się ogromnym zainteresowaniem i generuje gigantyczne zarobki, jednak tym razem sytuacja jest zupełnie inna. Większość organizacji zdecydowała się na odwołanie swoich gali, jednak władze Fame MMA zdecydowały się na inne rozwiązanie.

W związku z tą decyzją już dziś przyjdzie nam obejrzeć wyjątkową galę sztuk walki, która odbędzie się bez publiczności i w lokalizacji, którą poznali tak naprawdę wyłącznie uczestnicy. Mimo wszystko starcia celebrytów oglądać będzie można w internecie, gdzie znaleźć można legalną transmisję.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
  2. Zrobisz przelew i możesz dostać karę. Na tych, którzy nie stosują się do przepisów czekają groźne konsekwencje
Żona Andrzeja Gołoty ujawnia prawdę o problemie boksera. Były sportowiec nie ma wyjściaŻona Andrzeja Gołoty ujawnia prawdę o problemie boksera. Były sportowiec nie ma wyjściaCzytaj dalej

Gdzie oglądać Fame MMA 6? Transmisja online

Walki na Fame MMA 6 zapowiadane były już kilka miesięcy temu. Wiemy między innymi o tym, że w oktagonie stanie słynna Marta Linkiewicz, bohaterka walk na poprzednich galach, która zmierzy się tym razem z Zusje. W szranki z rywalem stanie także sam Wojciech Gola, czyli jeden z organizatorów całego wydarzenia, znany szerokiej publiczności z obecności w programie Warsaw Shore.

Na gali obejrzymy łącznie aż osiem walk, jednak zabraknie publiczności, która zazwyczaj żywiołowo reaguje na wydarzenia w oktagonie. Co ciekawe, nie wiadomo nawet, gdzie odbędzie się gala. Po zamieszaniu z zapewnieniem odpowiednich warunków władze Fame MMA nie podały tej informacji do wiadomości publicznej.

Robert Lewandowski zwrócił się do polskiego personelu medycznego. Pilny apel kapitana reprezentacjiRobert Lewandowski zwrócił się do polskiego personelu medycznego. Pilny apel kapitana reprezentacjiCzytaj dalej

Gdzie oglądać Fame MMA 6?

Gala Fame MMA 6 rozpocznie się już o 20:00, a transmisję znaleźć można na oficjalnej stronie organizacji. Co ważne, nie będzie ona darmowa. Za obejrzenie całego wydarzenia zapłacić trzeba będzie 19,99 złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba
  2. Potężne kolejki na poczcie. Ogromny czas oczekiwania, tłumy stoją na ulicy
  3. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
  4. Poznaliśmy datę igrzysk olimpijskich w Tokio? Kibice będą musieli jeszcze długo poczekać
  5. Manuel Neuer bliski odejścia z Bayernu. Może trafić do Premier League
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News