Gdzie oglądać skoki narciarskie w Bad Mittendorf?
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 13 Lutego 2020

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Bad Mitterndorf? Transmisja na żywo, gdzie oglądać w telewizji i online

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Bad Mittendorf? Konkursy tradycyjnie będą transmitowane i będzie mógł je obejrzeć każdy z polskich kibiców. Uruchomiona zostanie również relacja w internecie.

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Bad Mittendorf? Transmisje skoków z udziałem reprezentantów Polski cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie może to nikogo dziwić, bo nasi reprezentanci radzą sobie świetnie na światowych skoczniach i ich skoki zasługują na największy szacunek. Miliony fanów regularnie śledzą postępy Polaków w Pucharze Świata FIS.

Transmisje z najbliższego konkursu pokażą dwie stacje telewizyjne. Oznacza to, że wszystko oglądać będzie mógł każdy z polskich kibiców. Dla tych, którzy nie będą mogli znaleźć się przed telewizorem w momencie skoków naszych zawodników uruchomiona zostanie również transmisja w internecie.

Skoki narciarskie o nietypowej porze. Organizatorzy konkursu w Kulm zaszaleli z terminarzemSkoki narciarskie o nietypowej porze. Organizatorzy konkursu w Kulm zaszaleli z terminarzemCzytaj dalej

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Bad Mittendorf? Transmisja live

Już w piątek rozpoczną się skoki narciarskie w Bad Mittendorf z udziałem Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i reszty naszych zawodników. To wtedy dojdzie do dwóch serii treningowych, po których rozpoczną się kwalifikacje. Transmitować je będzie Eurosport 1.

Właściwe konkursy odbędą się w sobotę i niedzielę. Rywalizacja w pierwszej serii zacznie się w sobotę już o 11.00. To dość nietypowa godzina, lecz stacje telewizyjne przygotowały swoje programy na taką ewentualność. Skoki w Bad Mittendorf oglądać będzie można w TVP1, TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl oraz ponownie w Eurosporcie 1. Żaden kibic nie będzie więc rozczarowany.

Dawid Kubacki otrzymał prestiżową nagrodę. Znalazł się w gronie gwiazd sportuDawid Kubacki otrzymał prestiżową nagrodę. Znalazł się w gronie gwiazd sportuCzytaj dalej

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Bad Mittendorf? Relacja w internecie

Podobnie będzie z niedzielnymi skokami. Ponownie rozpoczną się o 11.00, a zawody transmitować będą dokładnie te same stacje, które pokażą widzom sobotnie konkursy. Pozostaje nam mieć nadzieję, że Polacy zaprezentują się w nich z dobrej strony i sięgną po kolejne ważne punkty w Pucharze Świata, które zbliżą ich do zajęcia miejsca w czołówce.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News