Gdzie oglądać skoki narciarskie w Lahti?
Wikipedia
Autor Piotr Bernaciak - 29 Lutego 2020

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Lahti? Transmisja na żywo i online, relacja

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Lahti? Transmisja na żywo i online, relacja. Już dziś kibice skoków narciarskich mogą przygotować się na ogromne emocje. Wszystko przez konkurs drużynowy z udziałem najlepszych skoczków świata. Gdzie oglądać konkurs w Lahti?

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Lahti? Transmisja na żywo i online, relacja. Już dziś odbędzie się konkurs drużynowy, a więc to, na co czekają tysiące kibiców skoków narciarskich. W tego typu zawodach łatwo sprawdzić można, która z drużyn narodowych dysponuje na ten moment najlepszą i najbardziej wyrównaną kadrą skoczków, co zawsze ciekawi fanów.

Zdecydowanymi faworytami mogą być Niemcy, Austriacy lub Japończycy. Mimo wszystko udział w zawodach weźmie także reprezentacja Polski powołana przez Michala Dolezala. Z pewnością nie będziemy pozbawieni szans na miejsca w czołówce konkursu. Gdzie oglądać dzisiejsze zawody Pucharu Świata?

Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacjiStefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacjiCzytaj dalej

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Lahti? Transmisja na żywo

Wczoraj odbyły się pierwsze skoki w Lahti, jednak Polacy nie mogą być z nich do końca zadowoleni. Ostatecznie Kamil Stoch i Dawid Kubacki znaleźli się w pierwszej dziesiątce, ale nie mogą cieszyć się ze swoich rezultatów. Obaj panowie mają znacznie większe ambicje i będą chcieli pokazać to w trakcie dzisiejszego konkursu drużynowego. Przed nimi jednak trudne zadanie.

Wszystko przez to, że tym razem o zwycięstwie zadecyduje cała drużyna, do której należą także Piotr Żyła i Jakub Wolny. Fani mają najwięcej powodów do niepokoju z powodu formy tego drugiego, który w ostatnich tygodniach był bardzo nieregularny i po dobrym konkursie potrafił nagle rozczarować wszystkich kibiców.

Fatalne wieści w sprawie kontuzji Lewandowskiego. Może wrócić znacznie później, niż zakładanoFatalne wieści w sprawie kontuzji Lewandowskiego. Może wrócić znacznie później, niż zakładanoCzytaj dalej

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Lahti? Relacja

Konkurs w Lahti odbędzie się dziś o 16.00, a transmisję z wydarzenia śledzić będzie można na TVP1, TVP Sport oraz w Eurosporcie 1. W internecie transmisję przeprowadzi sport.tvp.pl. Przed rozpoczęciem zawodów zorganizowane będzie również studio z udziałem ekspertów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek
  2. Szpital Bródnowski ograniczył działanie SORu. Dezynfekcja po pacjencie
  3. Fatalne wieści w sprawie kontuzji Lewandowskiego. Może wrócić znacznie później, niż zakładano
  4. Krzysztof Piątek wściekły po strzelonym golu. Polak nie był zadowolony z występu
  5. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News