Gdzie oglądać skoki narciarskie w Rasnovie?
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 22 Lutego 2020

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Rasnovie? Transmisja w tv i online. Dwie złe wiadomości dla kibiców

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Rasnovie? Transmisja w tv i online. Kibice będą mogli dziś śledzić występy swoich ulubieńców na skoczni w Rasnovie. Niestety, pojawiła się zła wiadomość dotycząca dzisiejszych konkursów, która zasmuci wielu kibiców.

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Rasnovie? Transmisja w tv i online. Nie da się ukryć, że kibice z Polski masowo śledzą występy naszych reprezentantów i chcą oglądać ich zmagania na każdej ze skoczni. Mimo wszystko nie zawsze jest to możliwe. Zazwyczaj jednak telewizje kupują prawa do transmisji danych konkursów Pucharu Świata, dzięki czemu kibice nie mogą narzekać.

Wczoraj Puchar Świata zadebiutował w Rumunii. Rasnov w trakcie pierwszego konkursu w swojej historii przywitał skoczków małą wpadką organizacyjną związaną z odśnieżaniem, jednak dziś powinno być tylko lepiej. Gdzie oglądać konkurs?

Krzysztof Piątek zachwycił wszystkich na treningu. Krzysztof Piątek zachwycił wszystkich na treningu. "Bramkarz nie był w stanie niczego obronić"Czytaj dalej

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Rasnovie? Jest transmisja

Konkurs skoków narciarskich w Rasnovie rozpocząć się ma o 12:45, jednak już wcześniej przyjdzie nam obejrzeć kwalifikacje. Odbędą się one już o 11:00, jednak pierwszą złą wiadomością dla kibiców jest to, że nie będą one transmitowane przez żadną z polskich stacji. Zazwyczaj kwalifikacje są transmitowane, jednak tym razem nie zdecydowano się na taki krok.

Sam konkurs odbędzie się o 12:45, a transmisje z niego przeprowadzi TVP1 i TVP Sport. Zmagania skoczków śledzić będzie można także w internecie na stronie sport.tvp.pl, co z pewnością pomoże tym, którzy nie mają dostępu do telewizora. Druga zła wiadomość dotyczy tego, że tym razem tylko jedna stacja będzie transmitować konkurs. Eurosport nie będzie relacjonował sobotniego konkursu.

Koszmarny błąd Manuela Neuera w meczu Bayernu. Sprezentował rywalom gola (WIDEO)Koszmarny błąd Manuela Neuera w meczu Bayernu. Sprezentował rywalom gola (WIDEO)Czytaj dalej

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Rasnovie? Dwie złe wiadomości

Pozostaje nam mieć nadzieję, że dziś Polacy pokażą się z lepszej strony niż wczoraj i zajmą miejsca na podium konkursu w Rasnovie. Z pewnością zwiększyłoby to szanse na ostatecznie uplasowanie się wśród trzech najlepszych skoczków w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwoje pasażerów wycieczkowca nie żyje. Trwa ewakuacja, koszmar pasażerów
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News