Gerard Badia komentuje postawę Piasta
Piast Gliwice
Autor Piotr Bernaciak - 10 Lipca 2019

Gerard Badia: dzisiejszy Piast jest silniejszy

Gerard Badia postanowił wypowiedzieć się na konferencji prasowej na temat szans swojego zespołu w meczu z BATE Borysów w eliminacjach Ligi Mistrzów.

- Jeśli mam porównać tamtego Piasta z tym obecnym, to widać dużą różnicę. Teraz mamy lepszy zespół, lepszych zawodników i jesteśmy lepiej przygotowani - powiedział Gerard Badia, zawodnik, który miał okazję grać nie tylko w poprzednim sezonie, ale również w roku, gdy Piast został wicemistrzem Polski pod wodzą Radoslava Latala. Wówczas drużyna mierzyła się z IFK Goteborg w eliminacjach Ligi Europy.

- Czujemy duże emocje i nie możemy się doczekać środowego meczu. Każdy zawodnik chce grać takie spotkania. Ciężko trenowaliśmy, jesteśmy przygotowani i z niecierpliwością wyczekujemy starcia z BATE - dodał doświadczony Hiszpan.

Polski sędzia zatrzymany przez CBA!Polski sędzia zatrzymany przez CBA!Czytaj dalej

- Te drużyny się różnią... Jeśli mam porównać tamtego Piasta z tym obecnym, to widać dużą różnicę. Teraz mamy lepszy zespół, lepszych zawodników i jesteśmy lepiej przygotowani. Jako klub również mocno się rozwinęliśmy - stwierdził Badia, nawiązując do meczu z Goteborgiem.

Mecz Piasta Gliwice z BATE w Borysowie już dziś. Spotkanie będzie można zobaczyć w TVP Sport o 19.00.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News