GKS Katowice
SEBASTIAN KUCZYNSKI/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 12 Czerwca 2020

GKS Katowice przedłużył kontrakty z czterema zawodnikami

GKS Katowice ma dobre wieści dla swoich kibiców. Klub poinformował o przedłużeniu umów ze swoimi czterema hokeistami. Mowa o Patryku Krężołku, Patryku Wajdzie, Mateuszu Michalskim oraz Oskaru Krawczyku. „Będziemy grać o najwyższe miejsca w lidze, z czego bardzo się cieszę.” – zapowiada ten ostatni.

Anna Lewandowska zdradziła swoją największą kulinarną tajemnicę. Jej przepis na krupnik pokocha każda PolkaAnna Lewandowska zdradziła swoją największą kulinarną tajemnicę. Jej przepis na krupnik pokocha każda PolkaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Były współpracownik Roberta Lewandowskiego nie wytrzymał. Na oczach tysięcy widzów zaczął oskarżać piłkarza
  2. Miasto wolne od koronawirusa sprzedaje domy za 1 euro. Jest jeden haczyk

GKS Katowice poinformował o przedłużeniu umów z czterema zawodnikami. Dalej na tafli barwy katowickiego klubu będą reprezentowali Patryk Krężołek, Patryk Wajda, Mateusz Michalski i Oskar Krawczyk.

- Po ostatnim, niedokończonym sezonie mamy uczucie niedosytu i dlatego tym bardziej czekamy na rozpoczęcie walki o mistrzostwo Polski. Widać, że Katowice żyją hokejem, na trybunach Satelity panuje świetna atmosfera – skomentował przedłużenie swoje kontraktu Oskar Krawczyk.

Krawczyk jest 25-letnim obrońcą. W barwach Gieksy gra już stosunkowo długo, bo od 2016 roku. W 33 spotkaniach ostatniego sezonu Polskiej Hokej Ligi, Oskar strzelił jedną bramkę i zanotował trzy asysty.

- Oskar zostaje z nami i będzie to jego piąty sezon w barwach naszego klubu, z czego bardzo się cieszymy. Widzieliśmy postęp, jaki zrobił w ciągu ostatnich lat i mamy nadzieję, że wciąż będzie się rozwijał – powiedział dyrektor sportowy sekcji hokejowej, Roch Bogłowski.

Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje uwielbiana legenda, jego wynalazek pomógł wielkim zwycięzcomMedia podały tragiczne wiadomości. Nie żyje uwielbiana legenda, jego wynalazek pomógł wielkim zwycięzcomCzytaj dalej

GKS Katowice stawia na swoich

Dyrektor Bogłowski skomentował również pozostanie w drużynie Patryka Krężołka, Patryka Wajdy oraz Mateusza Michalskiego.

- Bardzo się cieszymy, że ta trójka zostaje z nami. Wszyscy są reprezentantami Polski. Zarówno doświadczenie Wajdy czy Michalskiego, jak i ciągły rozwój Krężołka, powinny sprawić, że będą silnymi punktami powstającej drużyny – powiedział.

Patryk Krężołek jest związany z GKS-em od 2017 roku był jednym z największych odkryć minionych rozgrywek. W 46 meczach rozegranych dla katowickiego klubu, strzelił 16 bramek i zanotował 9 asyst. Patryk Wajda oraz Mateusz Michalski dołączyli do katowickiej drużyny przed startem poprzedniego sezonu. Wajda rozegrał wówczas 38 spotkań, a Michalski wystąpił 46 razy.

Minione rozgrywki Polskiej Hokej Ligi zostały zakończone w trakcie play-offów przez koronawirusa. W sezonie zasadniczym GKS zajął 6 miejsce, natomiast w kolejnej fazie dotarł do półfinału, gdzie miał zmierzyć się z GKS-em Tychy.

Źródło: Gazeta Wyborcza

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje uwielbiana legenda, jego wynalazek pomógł wielkim zwycięzcom
  2. Powrót obostrzeń w Polsce? Obywatele wyrazili swoje zdanie
  3. Adam Małysz wykonał ważny telefon. Chodzi o przyszłość polskich skoków. Nie było innej możliwości
  4. Michał Pazdan zmieni klub tuż przed Euro? Obrońca podaje jeden warunek, który zmusi go do transferu
  5. Kiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Nazwisko budzi wielkie emocje
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News