Gol Holandia
Autor Piotr Bernaciak - 2 Grudnia 2019

Kuriozalny gol strzelony niemal z połowy boiska. Bramkarz chciał zapaść się pod ziemię [WIDEO]

Gol zdobyty z niemal połowy boiska w topowej europejskiej lidze dorobił się wyjątkowej popularności. Wszystko przez okropną wpadkę golkipera. Może on mieć sporo szczęścia, że trafienie ostatecznie nie zostało zaliczone.

Gol strzelony w meczu ligi holenderskiej zdobył ogromną popularność w internecie. Wszystko przez to, w jak niecodziennych okolicznościach padła bramka dla jednego z mało znanych holenderskich klubów. Wydawałoby się, że tego typu wpadki nie mają prawa przytrafiać się na najwyższym poziomie, jednak okazuje się, że czasami dochodzi do nich mimo wszystko.

Znany zespół z czołówki tabeli stracił bramkę, która mogłaby paść w meczu amatorów. Wszystko przez katastrofalny błąd bramkarza, którego po prostu nie da się w żaden sposób obronić ani wytłumaczyć. Golkiper popełnił ogromny błąd, w związku z którym teraz czekają go poważne problemy. Być może będzie musiał przypłacić wpadkę utratą miejsca w wyjściowym składzie.

Znamy pierwsze oficjalne wyniki Złotej Piłki. Wiadomo już, na jakie miejsce liczyć może Robert LewandowskiZnamy pierwsze oficjalne wyniki Złotej Piłki. Wiadomo już, na jakie miejsce liczyć może Robert LewandowskiCzytaj dalej

Gol z ligi holenderskiej podbija internet

W trakcie spotkania PSV Eindhoven z FC Emmen padł remis 1:1. Co więcej, sensacyjny rezultat mógł być jeszcze gorszy dla faworytów, którzy w pewnym momencie mogli przegrywać, ale sędzia nie uznał trafienia z niemal połowy boiska. W momencie oddawania strzału bramkarz PSV był wysunięty zbyt daleko od własnej bramki, w efekcie czego nie zdołał skontrolować futbolówki.

Doszło do wyjątkowo kompromitującej wpadki, z której bramkarz będzie musiał się wytłumaczyć. Jego szczęściem jest jednak to, że ostatecznie gol nie został uznany. Sędzia po konsultacji z systemem VAR nie uznał trafienia, dopatrując się wcześniej przewinienia. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów, z którego na pewno bardziej cieszyć się będą piłkarze Emmen.

Gol z ligi holenderskiej skompromitował bramkarza

Niewykluczone, że teraz Lars Unnerstall straci miejsce w składzie PSV Eindhoven. Mówi się, że już niebawem trener zespołu może postawić na rezerwowego wobec błędu, o którym słyszeli kibice z całego świata.