Piękny gol w Turcji
Autor Piotr Bernaciak - 5 Września 2019

Gol sezonu w lidze tureckiej! Sam nie wierzył, że mu to wpadnie [WIDEO]

Gol, który padł w meczu drugiej ligi tureckiej musi mieć przepiękną urodę, by trafić do internetu. Tak było własnie w tym przypadku. Piłkarz zachwycił wszystkich. Sam pewnie nie wierzył, że uda mu się strzelić tak pięknie.

Gol strzelony przez jednego z piłkarzy wywołał ogromne poruszenie wśród kibiców w całym poruszenie. Wielu z nich zadawało sobie pytanie, w jaki sposób zawodnikowi udało się trafić do siatki, robiąc to aż tak efektownie. Niektórzy uważali, że był to po prostu przypadek, który zakończył się dla piłkarza bardzo szczęśliwie. Dziś nagranie z jego bramką krąży po internecie.

Gdy Iasmin Latovlevici uderzył na bramkę tureckiego Eskisehirsporu sam najpewniej nie przewidywał, że jego uderzenie będzie tak piękne. Niemieccy komentatorzy, którzy zobaczyli gola, twierdzili, że mógłby on zostać nominowany do nagrody Puskasa, czyli do plebiscytu w którym wybierana jest najpiękniejsza bramka roku. Rzeczywiście, trafienie Latovleviciego nie byłoby bez szans.

Bójka w trakcie meczu! Brutalnie rzucił zawodnikiem o barierkę, wtedy rzuciła się na niego reszta [WIDEO]Bójka w trakcie meczu! Brutalnie rzucił zawodnikiem o barierkę, wtedy rzuciła się na niego reszta [WIDEO]Czytaj dalej

Gol z drugiej ligi podbił internet

Trafienie miało miejsce w meczu 2. ligi tureckiej pomiędzy Bursasporem a Eskisehirsporem. Nikt z kibiców nie spodziewał się, że w trakcie spotkania dojdzie do wydarzenia, dzięki któremu cały internet będzie zachwycał się trafieniem jednego z zawodników. Strzał był nie do obrony, a bramkarz mógł jedynie załamać się wobec tak świetnego uderzenia w piłkę.

ZOBACZ TRAFIENIE PIŁKARZA BURSASPORU:

Latovlevici harika bir gol (Eskişehirspor:0 Bursaspor:2 )

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News