gol
twitter.com
Autor Mateusz Wysokiński - 7 Czerwca 2020

Polski piłkarz huknął jak z armaty . Nawet nie gra w Ekstraklasie, a strzela jak Cristiano Ronaldo (WIDEO)

Gol polskiego gracza będzie jeszcze długo pokazywany wszystkim adeptom futbolu. Nieoczekiwanie, dzisiaj w trakcie meczu I ligi polskiej doszło do zdobycia bramki, której nie powstydziłby się nawet Cristiano Ronaldo. Piękne uderzenie zostało zauważone przez ekspertów, którzy rozpływają się nad talentem gracza.

Gol w meczu Zagłębia Sosnowiec w zwykłych okolicznościach nie wzbudziłby większego zainteresowania kibiców. Nieoczekiwanie jednak, w trakcie dzisiejszego spotkania klubu z Zagłębia doczekaliśmy się bramki, która mogłaby być etykietką dla każdego gracza, który gra w najlepszych ligach świata. Bramkarz Stomilu Olsztyn mógł tylko patrzeć, jak piłka po uderzeniu Filipa Karbowego trafia do jego bramki. Co za uderzenie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Fatalne wieści dla Krzysztofa Piątka. Polak znowu zostanie na lodzie
  2. Stało się, żywioł uderzył bez litości. Straty mogą być ogromne, porażające wiadomości obiegły światowe media
W Polsce powstanie skocznia imienia Kamila Stocha? Sportowiec postawił jeden, ważny warunekW Polsce powstanie skocznia imienia Kamila Stocha? Sportowiec postawił jeden, ważny warunekCzytaj dalej

Gol Filipa Karbowego stał się prawdziwą ozdobą. Polak huknął jak z armaty

Dzisiejszy mecz między Zagłębiem Sosnowiec a Stomilem Olsztyn był bardzo ważny dla obu klubów. Sosnowiczanie cały czas liczą na dostanie się do miejsc barażowych w walce o Ekstraklasę, a Stomil chciał oddalić się od strefy spadkowej pierwszej ligi. Samo spotkanie było bardzo wyrównane, jednak to Zagłębiu szybciej udało się zdobyć prowadzenie w meczu. Wszystko dzięki Filipowi Karbowemu, który strzelił najpiękniejszą bramkę w karierze.

Zawodnik z Sosnowca przejął w 37 minucie meczu piłkę w okolicach 30 metrów. Zamiast jednak zagrywać do kolegów, którzy zaczęli się tłoczyć pod bramką Stomila, zdecydował się na mocny, techniczny strzał, który był za mocny dla bramkarza olsztynian.

Kolejny rekord Bundesligi pobity. Tym razem nie przez Roberta LewandowskiegoKolejny rekord Bundesligi pobity. Tym razem nie przez Roberta LewandowskiegoCzytaj dalej

"Gol jak z Kapitana Tsubasy"

Nad talentem polskiego zawodnika, dzięki któremu Zagłębiu Sosnowiec udało się wygrać spotkanie ze Stomilem, zaczęli rozpływać się eksperci. Niektórzy porównują Polaka do Cristiano Ronaldo, a jeszcze inni nadali mu pseudonim "Kapitan Tsubasa", na cześć legendarnej japońskiej kreskówki, której bohater był najlepszym graczem na świecie.

- Zagłębie Sosnowiec gol jak z Kapitana Tsubasy - skomentował dziennikarz "WP Sportowe Fakty", Rafał Smoliński na swoim Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne informacje dotyczące oszczędności Polaków w bankach. Sytuacja, która nigdy wcześniej nie miała miejsca
  2. IMGW wydało żółte alerty dla 7 województw. Nadciągają burze z gradem
  3. Nie żyje słynny mistrz olimpijski. Był absolutnym rekordzistą, kibice go kochali
  4. Niepokojące wyznanie Anny Lewandowskiej. Skarży się na swój stan zdrowia
  5. Kamil Stoch pokazał, jakimi ciężarami ćwiczy. W życiu nie pomyślelibyście jakim jest siłaczem (FOTO)
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News