Gol rzut wolny
YouTube - Sky Sports
Autor Piotr Bernaciak - 8 Kwietnia 2020

Najpiękniejszy rzut wolny w historii. Co za trafienie, bramkarz stał w miejscu (WIDEO)

Gol z rzutu wolnego zdarza się bardzo rzadko, jeżeli jednak już do niego dochodzi, to niemal zawsze wygląda on ładnie. Przypominamy wyjątkowo efektowne trafienie, które jest uznawane za jedną z najpiękniejszych bramek w historii.

Gol zdobyty w meczu na najwyższym szczeblu zawsze smakuje wyśmienicie, jednak uczucie jest jeszcze lepsze, gdy bramka wygląda wyjątkowo efektownie. W meczach o najwyższą stawkę zawsze grają najlepsi zawodnicy, dlatego możemy spodziewać się, że będą oni zdolni do pokazania nam nieprzeciętnych umiejętności. Nie może dziwić, że kibice często liczą na piękne trafienia, które przecież są tym, co przyciąga do futbolu.

Obecnie nie mamy okazji obserwować żadnych goli, dlatego przypominamy jedno z najpiękniejszych trafień w historii meczów międzypaństwowych, które zapisało się w pamięci kibiców z całego świata. Jego klasę docenili zarówno kibice na stadionie, jak i widzowie przed telewizorami.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Sekret sportowców ujawniony. Dzięki temu napojowi zapomnisz o zmęczeniu, prosty przepis
  2. Naukowiec podał date, kiedy wróci normalne życie. Przyjdzie nam jeszcze długo poczekać
Jerzy Brzęczek może wylecieć z kadry przed Euro? Jerzy Brzęczek może wylecieć z kadry przed Euro? "Zmieniły się okoliczności"Czytaj dalej

Gol z rzutu wolnego zwykle wygląda efektownie

Gol strzelony przez Roberta Carlosa w meczu międzypaństwowym pomiędzy Francją a Brazylią został uznany za jedno z najpiękniejszych trafień w historii futbolu. Nie da się ukryć, że trudno o ładniejsze i precyzyjniejsze uderzenie ze stałego fragmentu gry. Niektórzy kibice mówią nawet, że choćby Carlos chciał powtórzyć tego gola w innym meczu, nigdy nie zdołałby tego zrobić.

Gol ten padł w starciu Francji z Brazylią w turnieju towarzyskim, który miał być przygotowaniem do turnieju mistrzostw świata we Francji. Bramka Roberto Carlosa padła w 1997 roku, a więc niemalże 23 lata temu, jednak mimo wszystko niektórzy uważają, że od tego czasu nie padł piękniejszy gol ze stałego fragmentu gry.

Sekret sportowców ujawniony. Dzięki temu napojowi zapomnisz o zmęczeniu, prosty przepisSekret sportowców ujawniony. Dzięki temu napojowi zapomnisz o zmęczeniu, prosty przepisCzytaj dalej

Gol Roberto Carlosa zdobył serca kibiców

ZOBACZ GOLA ROBERTO CARLOSA:

Roberto Carlos Incredible Free Kick (France 1997) (Sky Sports English Commentary) [HD]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy region na świecie, który pokonał koronawirusa. Media: nie ma już ani jednego przypadku
  2. Jasnowidz Jackowski wypowiedział się o przyszłości Warszawy. To mogą być złe informacje
  3. TVP pokazało uczniom jak ćwiczyć. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)
  4. Robert Lewandowski ujawnił tajemnicę. Wiemy, kiedy Bundesliga wróci do gry
  5. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  6. Maseczki mogą bardziej szkodzić, niż pomagać. Przed założeniem musisz pamiętać o jednej rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News