gol niezgoda
screen twitter/MLS
Autor Łukasz Kowalski - 12 Października 2020

Fantastyczny występ polskiego napastnika. Zdobył dwa gole, pokazał prawdziwy instynkt zabójcy (WIDEO)

Gol polskiego napastnika w MLS. Tym razem na listę strzelców wpisał się zawodnik Portland Timbers, Jarosław Niezgoda. Były piłkarz Legii Warszawa został bohaterem meczu swojej drużyny, dwukrotnie pokonując bramkarza rywali. Dzięki trafieniom Polaka, jego drużyna umocniła się na pozycji wicelidera.

Gol polskiego napastnika na boiskach MLS. W niedzielnym spotkaniu ligowym Jarosław Niezgoda zapewnił swojej drużynie Portland Timbers bezcenne zwycięstwo nad San Jose Earthquakes 3:0. Polak po przerwie strzelił dwie bramki i zapewnił Drwalom trzy punkty i utrzymanie pozycji wicelidera.

1. Iga Świątek poruszyła nas do granic. Tuż po finale Rolanda Garrosa zrobiła coś pięknego, łzy same cisną się do oczu
  2. Nikt Ci nie przypomni, a opłata 125,40 zł jest absolutnie obowiązkowa. Na dodatek w 2021 roku będzie jeszcze wyższa
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Kamil Stoch szczerze o zakończeniu kariery. Nasz mistrz ujawnił, czym zajmie się późniejKamil Stoch szczerze o zakończeniu kariery. Nasz mistrz ujawnił, czym zajmie się późniejCzytaj dalej

Gol Niezgody w MLS

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak pewnej wygranej drużyny z Portland. Przeważali goście, ale brakowało im jakości w wykończeniu akcji. Kibice mogli liczyć kolejne zmarnowane okazje piłkarzy z San Jose. Na przerwę drużyny schodziły przy bezbramkowym remisie.

Fani po przerwie nie musieli długo czekać, żeby zemściły się na Earthquakes ich zmarnowane sytuacje. Minęło zaledwie pół minuty drugiej połowy, a prowadzenie Drwalom dał Jarosław niezgoda. Polak wykorzystał dokładne dośrodkowanie i strzałem głową. Piłka przeleciała tuż przy słupku, bramkarz nie miał żadnych szans.

Sześć minut później Portland Timbers prowadzili już 2:0. Znów na listę strzelców wpisał się były napastnik Legii Warszawa. Niezgoda zachował się bardzo przytomnie przed polem karnym i przejął źle wybitą piłkę przez obrońców San Jose Earthquakes i płaskim strzałem podwyższył wynik.

Robert Lewandowski kontuzjowany. Wiemy, w jakim stanie jest kapitan reprezentacji PolskiRobert Lewandowski kontuzjowany. Wiemy, w jakim stanie jest kapitan reprezentacji PolskiCzytaj dalej

Polak zapewnił wygranom Portland Timbers

Na cztery minuty przed końcem spotkania wynik spotkania strzałem z bliska ustalił Chilijczyk Felipe Mora. Niezgoda ma na koncie już 17 spotkań w MLS, w których strzelił 6 goli. W tym sezonie na listę strzelców wpisywał się już czterokrotnie. W tabeli Portland Timbers zajmuje drugie miejsce z takim samym dorobkiem punktowym jak liderujące Seattle Sounders.

Inny z Polaków występujący w MLS Adam Buksa, niedzielne spotkanie swojej drużyny New England Revolution zaczął na ławce rezerwowych. Na boisko wszedł w 58. minucie spotkania. Jego drużyna wygrała z New York City i awansowała na szóste miejsce w tabeli ze stratą pięciu punktów do lidera.

5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Pamiętacie „Matki, żony i kochanki”? Poruszające słowa Anny Romantowskiej, serialowej Wiktorii, o byłym mężu