Gol
Instagram/Łukasz Skorupski
Autor Bartosz Goluch - 26 Lipca 2020

Bramkarz reprezentacji Polski zawalił bramkę. Wyrównał niechlubny rekord (WIDEO)

Gol, który padł pod koniec pierwszej połowy meczu Bologna - Lecce obciąża konto Łukasz Skorupskiego, który strzegł bramki gospodarzy. Po niefortunnej interwencji na polskiego bramkarza posypały się gromy ze strony ekspertów.

Skorupski i jego Bologna nie mają za sobą najlepszych tygodni. Przed spotkaniem z Lecce mieli za sobą serię pięciu meczów bez zwycięstwa i osunęli się o kilka miejsc w tabeli Serie A. Mecz z walczącym o utrzymanie zespołem zakończył się wprawdzie zwycięstwem podopiecznych Sinisy Mihajlovicia, ale gra zespołu pozostawiała sporo do życzenia. Również do postawy Skorupskiego można mieć pewne zastrzeżenia.

Polscy kibice pobili na murawie zawodników własnego zespołu. Jest reakcja klubuPolscy kibice pobili na murawie zawodników własnego zespołu. Jest reakcja klubuCzytaj dalej

1. Musieli pilnie przerwać pogrzeb, z trumny dochodziły przeraźliwe dźwięki. Kiedy ją otworzyli, zamarli
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków

Gol po błędzie Skorupskiego

Mecz z Lecce rozpoczął się zgodnie z planem Bolognii. Gospodarze już po upływie pięciu minut prowadzili 2:0 i wydawało się, że w pełni kontrolują boiskowe wydarzenia. Obraz gry zmienił się tuż przed przerwą, kiedy po dośrodkowaniu w pole karne Skorupskiego piłka odbiła się od jednego z obrońców i "zawisła" nad piątym metrem od bramki. Polak wyszedł do futbolówki, ale interweniował tak nieudolnie, że ta trafiła pod nogi rywali. Po małym "bilardzie" w polu karnym ostatecznie zatrzepotała w siatce.

Z pewnego 2:0 w 66. minucie gry zrobiło się 2:2, kiedy Skorupskiego pokonał Falco. Bologna grała jednak do końca i ostatecznie to właśnie ekipa trenera Mihajlovicia sięgnęła po pełną pulę. W doliczonym czasie gry gola na wagę zwycięstwa po szybkim kontrataku strzelił Musa Barrow.

Bologna 3-2 Lecce | Extra-Time Musa Barrow Goal Gifts Rossoblu victory! Serie A TIM

Gwiazda polskiego sportu wstąpiła do kościoła Świadków Jehowy. Szczere słowa o zmianie religiiGwiazda polskiego sportu wstąpiła do kościoła Świadków Jehowy. Szczere słowa o zmianie religiiCzytaj dalej

Niechlubny rekord Bolognii

Piłkarze z Bolonii wyrównali rekord liczby meczów ze straconym golem w sezonie. Skorupski i spółka nie potrafili zachować czystego konta w 31 spotkaniach (Polak grał w 30 z nich). Należy jednak przyznać, że obecne rozgrywki są udane dla Bolognii. Miejsce w środku tabeli i kilka cennych zwycięstw z rywalami z czołówki tabeli to przyzwoity wynik, biorąc pod uwagę ambicje klubu.

6. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposób
  7. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość