Gol bramkarza
janvlap/Twitter.com
Autor Aleksy Kiełbasa - 29 Października 2020

Niesamowity gol bramkarza w ostatniej minucie meczu. Strzelił i doprowadził do karnych, aż złapaliśmy się za głowę (WIDEO)

Wyjątkowy gol bramkarza w ostatniej minucie doliczonego czasu gry, zapewnił jego drużynie dogrywkę, a ostatecznie awans do kolejnej fazy rozgrywek. Mowa o spotkaniu I rundy Pucharu Holandii między ADO Den Haag i Spartą Rotterdam. Bohaterem tego meczu był goalkeeper gospodarzy, Luuk Koopmans, który zanotował naprawdę niesamowite trafienie.

Wczoraj rozegrane spotkanie I rundy Pucharu Holandii między ADO Den Haag a Spratą Rotterdam. Losy tego meczu ważyły się dosłownie do ostatniego gwizdka.

Od 39 minuty w meczu prowadzili gości po trafieniu Danzella Gravenbercha. Jednak gospodarza nie chcieli dać za wygraną i walczyli do samego końca.

W ostatniej minucie doliczonego czasu gry miała miejsce rzadko spotykana sytuacja. Bramkarz ADO Den Haag pobiegł w pole karne rywala i zdobył gola, dającego swojemu zespołowi szansę na dogrywkę.

Adam Małysz zdecydował się przekazać Polakom wspaniałą nowinę. Zrobił coś niezwykłego, Adam Małysz zdecydował się przekazać Polakom wspaniałą nowinę. Zrobił coś niezwykłego, "kolejny sukces"Czytaj dalej

1. Tragiczne informacje obiegły media. Polski mistrz świata ma koronawirusa, wiadomości są dramatyczne
  2. Nieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownu
  3. Siostra Roberta Lewandowskiego przerwała milczenie. Nagle zabrała głos ws. wyroku TK, mocne stanowisko

Wspaniały gol bramkarza na wagę dogrywki

ADO Den Haag w 94 minucie nadal przegrywał ze Spartą Rotterdam 0:1. Jednak gospodarze stanęli naprawdę przed ostatnią szansą na doprowadzenie do wyrównania.

Den Haag miał rzut rożny i jego bramkarz Luuk Koopmans postanowił, że zwiększy siłę rażenia w polu karnym rywala i także spróbuje zdobyć gola. No i… udało się!

Po dośrodkowaniu kolegi z drużyny, to właśnie Koopmans wyskoczył najwyżej w polu karnym i chirurgicznie precyzyjnym strzałem głową umieścił piłkę w samym okienku bramki strzeżonej przez kolegę po fachu z drużyny Sparty.

To trafienie zapewniło zespołowi z Hagi dogrywkę, która zakończyła się dla niego pomyślnie.

Niespodzianka w Lidze Mistrzów. 19-letni Polak zadebiutował w legendarnym klubie, kibice nie mogli wyjść z zachwytuNiespodzianka w Lidze Mistrzów. 19-letni Polak zadebiutował w legendarnym klubie, kibice nie mogli wyjść z zachwytuCzytaj dalej

Gol bramkarza zapewnił dogrywkę i dał nadzieję na awans ADO Den Haag

Po trafieniu Luuka Koopmansa wynik wskazywał remis 1:1. Doszło zatem do dogrywki, która jednak nie wyłoniła zwycięzcy. Do tego potrzebne były rzuty karne.

„Jedenastki” egzekwowali lepiej piłkarze ADO Den Haag, który pokonał rywala 5:3. Jedynego rzutu karnego przy stanie 3:2 nie wykorzystał BartVriends, który trafił w poprzeczkę.

Zespół ADO Den Haag awansował do 1/16 finału Pucharu Holandii. Jednak na swojego rywala, drużyna z Hagi musi jeszcze poczekać.

6. Rozpędzony czołg z impetem wjechał w osobową Skodę. Niezwykły wypadek - Wideo
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?