Gol
Twitter Portland Timbers
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Października 2020

Polski snajper strzela jak z armaty. Aż dwie bramki, Jerzy Brzęczek powinien go powołać? (WIDEO)

Gol polskiego napastnika otworzył wynik meczu w ostatnim starciu ligowym jego drużyny w znanej zagranicznej lidze. Wyczyn jest o tyle godny uwagi, że Polak już kilka minut później dołożył drugie trafienie i został jednym z bohaterów spotkania, które jego klub ostatecznie wygrał. Po imponującym występie zawodnika od razu pojawiło się pytanie, czy selekcjoner Jerzy Brzęczek powinien dać mu szansę w reprezentacji?

Gol byłego gwiazdora Ekstraklasy, który przeniósł się do zagranicznego klubu, pomógł jego drużynie objąć prowadzenie i wygrać spotkanie ligowe. Polski napastnik trafił w sumie dwa razy i tym samym wywołał dyskusję, czy powinien znaleźć się w kadrze Jerzego Brzęczka.

TVP podaje pilne wiadomości w sprawie Pucharu Świata w Wiśle. Polscy kibice zmartwieni, zawody mogą być odwołaneTVP podaje pilne wiadomości w sprawie Pucharu Świata w Wiśle. Polscy kibice zmartwieni, zawody mogą być odwołaneCzytaj dalej

1. Tragiczne informacje obiegły media. Polski mistrz świata ma koronawirusa, wiadomości są dramatyczne
  2. Nieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownu
  3. Siostra Roberta Lewandowskiego przerwała milczenie. Nagle zabrała głos ws. wyroku TK, mocne stanowisko

Gol za golem polskiego napastnika w znanej lidze, świetny występ

Niesamowitą skutecznością popisał się w ostatnim meczu ligowym były napastnik Legii Warszawa Jarosław Niezgoda. Snajper, który przeniósł się do występującego w MLS zespołu Portland Timbers, był jednym z bohaterów ligowego starcia przeciwko Los Angeles Galaxy.

Niezgoda trafił do siatki aż dwa razy i w znacznym stopniu przyczynił się do wygranej swojego zespołu nad klubem z Miasta Aniołów. Polak otworzył wynik spotkania już w szóstej minucie spotkania. 25-latek wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony boiska i posłał piłkę do siatki uderzeniem głową.

Kilka minut później nasz rodak dołożył trafienie na 2:0. Jarosław Niezgoda po raz drugi zdobył bramkę po strzale głową. Tym razem w nieco przypadkowej sytuacji wykończył akcję po uderzeniu Pablo Bonilli. Kolega polskiego napastnika nieczysto trafił w piłkę, ale uderzenie dobił właśnie Niezgoda.

Komentujący spotkanie eksperci nie kryli zachwytu nad grą Polaka, a on sam może być zadowolony. Początki w klubie ze stanu Oregon nie były dla niego udane. Trener wolał stawiać na innych zawodników, a Jarosław Niezgoda musiał pogodzić się z rolą rezerwowego.

Teraz sytuacja byłego gwiazdora PKO Ekstraklasy może ulec zmianie. Jeśli podtrzyma dobrą formę, jego notowania w drużynie Portland Timbers znacznie wzrosną. Podobnie może być także, jeśli chodzi o reprezentację Polski.

Rafael Nadal złożył Idze Świątek nietypową propozycję. Wszystko nagrały kamery, Rafael Nadal złożył Idze Świątek nietypową propozycję. Wszystko nagrały kamery, "Musisz tam wrócić"Czytaj dalej

Popis strzelecki Jarosława Niezgody. Powinien zagrać w kadrze?

Dobra gra Jarosława Niezgody w MLS już teraz wywołuję dyskusję w sieci. Zdaniem wielu 25-latek zasługuje na szansę w kadrze Jerzego Brzęczka. Jako argument podawana jest skuteczność napastnika i przede wszystkim gra.

Etatowi kadrowi napastnicy, czyli Arkadiusz Milik i Krzysztof Piętek mają ostatnio mało okazji do popisów na murawie. Milik jest pokłócony z Napoli i nie został zgłoszony przez klub do żadnych rozgrywek, natomiast Piątek ogląda większość spotkań Herthy Berlin z poziomu ławki rezerwowych. Gdy pojawia się już na boisku, nie zdobywa goli.

Przetestowanie nowego napastnika w reprezentacji Polski mogłoby być dobrym rozwiązaniem. Jeśli inni napastnicy nie poprawią swojej sytuacji, Jerzy Brzęczek będzie miał spory ból głowy przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy. Jarosław Niezgoda mógł się cieszyć po zdobyciu dwóch goli jeszcze bardziej, gdyż jego drużyna wygrała ostatecznie aż 5:2.

Źródło: Twitter

6. Rozpędzony czołg z impetem wjechał w osobową Skodę. Niezwykły wypadek - Wideo
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?