GROMDA
Twitter GROMDA
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Czerwca 2020

Tyson wygrał turniej walk na gołe pięści. Jego przeciwnicy padali jak muchy

GROMDA Fight Club odpowiada za organizację wydarzenia, jakiego w Polsce jeszcze nie było. W sobotni wieczór mogliśmy obejrzeć zawodników rywalizujących w walce na gołe pięści. Krew lała się strumieniami, a wszyscy entuzjaści sportów walki otrzymali rozrywkę na najwyższym poziomie. W turnieju zwyciężył zawodnik o zaszczytnym wręcz pseudonimie “Tyson”.

GROMDA już za nami. Wielkie wydarzenie w dziejach Polskiego sportu nie zawiodło kibiców. Wszyscy, którzy wykupili dostęp do transmisji z gali, byli świadkami niesamowitych pojedynków. W turnieju, w którym wzięło udział ośmiu zawodników, najlepszy okazał się Krystian “Tyson” Kuźma.

Justyna Żyła znalazła sposób na zdobycia serca mężczyzny. Piotr pęknie z zazdrości, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Justyna Żyła znalazła sposób na zdobycia serca mężczyzny. Piotr pęknie z zazdrości, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Fatalne wieści dla Krzysztofa Piątka. Polak znowu zostanie na lodzie
  2. Obostrzenia dla Polaków aż do jesieni? Słowa Szumowskiego wielu się nie spodobają


GROMDA Fight Club zorganizowała niesamowite widowisko

Na to wydarzenie czekali z niecierpliwością wszyscy fani sportów walki, ale i Ci, którzy na co dzień nie śledzą tego typu dyscyplin sportowych. Nie było jeszcze bowiem w historii Polski takiego show, jakie zorganizowała GROMDA Fight Club w sobotni wieczór. Ośmiu dzielnych zawodników zmierzyło się ze sobą w brutalnych walkach na gołe pięści. Zasady starć były zupełnie inne, niż te, które znamy z aren bokserskich czy MMA.

Zawodnicy walczyli ze sobą na specjalnym ringu o wymiarach 4x4 metry. Każdy z pojedynków odbywał się w czterech rundach, każda po dwie minuty. Jeśli w tym czasie nie udało się wyłonić zwycięzcy, rozgrywano piątą rundę, w której fighterzy walczyli aż do nokautu.

Popularny gwiazdor dotkliwie pobił kobietę. Ofiara musiała być natychmiast operowanaPopularny gwiazdor dotkliwie pobił kobietę. Ofiara musiała być natychmiast operowanaCzytaj dalej


Krystian “Tyson” Kuźma pierwszym zwycięzcą gali GROMDA

Wielkim zwycięzcą pierwszej gali organizacji GROMDA Fight Club został Krystian “Tyson” Kuźma. Jak przystało na zawodnika, który nosi przydomek od nazwiska jednego z największych pięściarzy w historii, Kuźma nie pozostawił rywalom wątpliwości, kto tego dnia jest najlepszy i zakończył wszystkie swoje pojedynki przed czasem. W drodze do wielkiego finału pokonał Łukasza Załuskę i Piotra Półchłopka. Warto zaznaczyć, że Załuska został ciężko znokautowany i ring musiał opuścić na noszach.

W starciu o zwycięstwo w turnieju “Tyson” okazał się natomiast lepszy od faworyta zawodów Michała “Kickboksera” Bławdziewicza. Zwyciężył przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie i przeszedł do historii jako pierwszy triumfator gali GROMDA. Następny turniej cyklu wyłoni przeciwnika Kuźmy, z którym ten powalczy o nagrodę w wysokości stu tysięcy złotych.

Źródło: WP Sportowe Fakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważna zmiana w bankomatach sieci Euronet. Przy wybieraniu pieniędzy będziesz musiał się więcej natrudzić
  2. W przyszłym roku może wybuchnąć kolejna pandemia. Tę chorobę znamy jednak o wiele lepiej
  3. Nie żyje słynny mistrz olimpijski. Był absolutnym rekordzistą, kibice go kochali
  4. Niepokojące wyznanie Anny Lewandowskiej. Skarży się na swój stan zdrowia
  5. Kamil Stoch pokazał, jakimi ciężarami ćwiczy. W życiu nie pomyślelibyście jakim jest siłaczem (FOTO)
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News