Grzegorz Krychowiak strzela
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 15 Września 2019

Krychowiak nie przestaje czarować. Kibice mówią, że odkrył w sobie nowe umiejętności

Grzegorz Krychowiak spisuje się wyśmienicie w barwach Lokomotiwu Moskwa. Polski pomocnik poprawił swoje zdolności w ofensywie, dzięki czemu doczekał się pochwał. Kibicom nie umknęła wielka zmiana w jego grze.

Grzegorz Krychowiak gra w tym sezonie znacznie lepiej, niż w poprzednich latach. Tak twierdzą kibice i eksperci zajmujący się ligą rosyjską, którzy zauważyli zauważalny progres w występach polskiego pomocnika. Nasz reprezentant od dłuższego czasu pełni ważną funkcję w środku pola Lokomotiwu Moskwa i zalicza świetne występy. Zwłaszcza ten sezon wygląda wyjątkowo.

Okazuje się, że pomocnik jest zdecydowanie najlepszym strzelcem Lokomotiwu w tym sezonie. Polak strzelił wczoraj czwartego w tym sezonie gola dla zespołu ze stolicy Rosji, trafiając do siatki w 20. minucie starcia z PFK Soczi. Pojedynek z beniaminkiem nie należał być może do najtrudniejszych, jednak to własnie Krychowiak trafił do siatki, co nie udało się w tym spotkaniu nikomu innemu.

Robert Lewandowski lepszy niż kiedykolwiek. Polak dystansuje najlepszych na świecieRobert Lewandowski lepszy niż kiedykolwiek. Polak dystansuje najlepszych na świecieCzytaj dalej

Grzegorz Krychowiak czaruje formą

Krychowiak strzelił czwartego gola w tym sezonie i jest najlepszym strzelcem zespołu. Ma również na koncie asystę, co zwraca uwage kibiców klubu ze stolicy. Okazuje się, że pomocnik dostaje teraz znacznie więcej zadań ofensywnych, a ze swoich zadań wywiązuje się bez zarzutu. Eksperci dostrzegają poprawę w grze ofensywnej i doceniają Polaka za to, że pracował nad tym aspektem swojej gry.

Jeden z rosyjskich portali napisal, że Krychowiak "odkrył w sobie nowy talent". Nie da się ukryć, że pod wodzą Jurija Siemina nasz zawodnik czuje się fantastycznie i nawiązuje do wspaniałej formy, którą prezentował w czasach gry w Sevilli. Pozostaje nam mieć nadzieję, że Krychowiak utrzyma taką dyspozycję do czasu kolejnego zgrupowania reprezentacji Polski, które odbędzie się już w październiku.

Należy zwrócić uwagę na to, że Lokomotiw nie grał jeszcze w tym sezonie z klubami z czołówki. Prawdziwym testem dla Krychowiaka będą spotkania z Zenitem i Spartakiem. Jedyny poważny mecz z CSKA Lokomotiw przegrał.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News