Grzegorz Krychowiak wyróżnienie listopad
Instagram - Grzegorz Krychowiak
Autor Piotr Bernaciak - 1 Grudnia 2019

Grzegorz Krychowiak z wielkim wyróżnieniem od kibiców. Zdeklasował rywali, ogromna przewaga

Grzegorz Krychowiak otrzymał kolejne już w tym sezonie wyróżnienie. Polski pomocnik jest nagradzany za swoją wspaniałą grę w barwach Lokomotiwu. Tym razem swój głos wyrazić mogli wszyscy kibice klubu z Moskwy.

Grzegorz Krychowiak z pewnością nie może powiedzieć o sobie, że ma słaby sezon. Póki co pomocnik reprezentacji Polski jest zdecydowanie wyróżniającą się postacią w lidze rosyjskiej, pełni ważną funkcję w ofensywie Lokomotiwu i nie zanosi się na to, by miało to ulec zmianie w najbliższym czasie. Wiele wskazuje na to, że nasz reprezentant może niebawem zmienić zespół na znacznie lepszy.

Na ten moment nie jest to oczywiście pewne, ale tak dobre występy w drugiej połowie 2019 roku jasno stawiają go wśród najlepszych piłkarzy nie tylko Lokomotiwu, ale całej ligi. Zauważają to również kibice klubu ze stolicy Rosji, którzy po raz kolejny docenili dobre występy swojego środkowego pomocnika. Został on nagrodzony kolejnym wyróżnieniem od swoich fanów.

Wyciekły nieoficjalne wyniki Złotej Piłki. Robert Lewandowski ma prawo być wściekły, absurdalny wybórWyciekły nieoficjalne wyniki Złotej Piłki. Robert Lewandowski ma prawo być wściekły, absurdalny wybórCzytaj dalej

Grzegorz Krychowiak z kolejną nagrodą

Grzegorz Krychowiak dostał nagrodę dla najlepszego piłkarza miesiąca w zespole Lokomotiwu. Co ciekawe, to czwarta taka nagroda w tym sezonie na pięć możliwych. Doskonale wskazuje na to na prawdziwą dominację Polaka oraz niesamowitą poprawę jego dyspozycji w ostatnim czasie. Praca nad ofensywnym aspektem gry przynosi spodziewane efekty.

Żaden piłkarz ligi rosyjskiej nie może cieszyć się tak wielkim docenieniem w tym sezonie. Z tego właśnie powodu na ten moment to Grzegorz Krychowiak staje się naturalnym kandydatem do opuszczenia Rosji w najbliższym czasie. Mówi się, że być może uda mu się po raz kolejny znaleźć zatrudnienie w lidze francuskiej, jednak niekoniecznie w Paris Saint-Germain.

Grzegorz Krychowiak wciąż cieszy się doskonałą renomą

Grzegorz Krychowiak zdobył ponad 50% głosów, kompletnie deklasując swoich kolegów z zespołu w plebiscycie. Nie da się ukryć, że nie mieli oni szans z Polakiem w obecnej dyspozycji. Mamy nadzieję, że jego gra na Euro 2020 wyglądać będzie równie dobrze.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News