Grzegorz Krychowiak miał pecha
Autor Piotr Bernaciak - 2 Września 2019

Fantastyczna interwencja obrońcy, Krychowiak mógł cieszyć się z kolejnego gola [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak radzi sobie świetnie na początku tego sezonu. Polski pomocnik ma już na koncie trzy gole, a wciąż ma ochotę na kolejne trafienia. Niedawno był bardzo bliski zdobycia kolejnej bramki.

Grzegorz Krychowiak zaczął nowy sezon w wyśmienitej formie. Reprezentant Polski jest pewną postacią w środku pola moskiewskiego Lokomotiwu i to od niego trener zaczyna ustalanie składu. Trzeba przyznać, że polski pomocnik jeszcze nigdy nie wyglądał na placu gry tak dobrze. W ostatnich tygodniach zdecydowanie odstaje on od reszty zespołu, prezentując znacznie wyższą dyspozycję.

Dowodem na potwierdzenie tej tezy są trzy strzelone gole w obecnym sezonie, co jest bardzo dobrym wynikiem, zwłaszcza biorąc pod uwagę boiskową pozycję Krychowiaka i zadania, z których zazwyczaj musi się wywiązywać. Do tej pory znacznie więcej musiał on pracować w środku pola, wykonywać wiele pracy w defensywie i zaliczać jak najmniej strat. Teraz jednak najwyraźniej zaszły pewne zmiany, które skutkują znacznie lepszą grą w ofensywie.

Kulenović odejdzie z Legii? Vuković: chce go drużyna z Ligi Mistrzów, nie pracują tam idiociKulenović odejdzie z Legii? Vuković: chce go drużyna z Ligi Mistrzów, nie pracują tam idiociCzytaj dalej

Grzegorz Krychowiak mógł mieć na koncie kolejnego gola

W ostatnim meczu ligowym Lokomotiw Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa dość niespodziewanie przegrał z Rostowem, który uchodzi obecnie za drużynę słabszą od wicemistrzów Rosji. Pomimo tego to właśnie zespół Macieja Wilusza zdobył trzy punkty w polskiej rywalizacji, która miała miejsce w stolicy naszych wschodnich sąsiadów. Mecz był pod pewnym względem wyjątkowy.

Wszystko przez fantastyczną interwencję Jewgienija Czernowa, który w ostatniej chwili wybił piłkę z bramki po strzale... Grzegorza Krychowiaka. Polski pomocnik uderzył głową, pokonał bramkarza, lecz nie dał się zaskoczyć asekurującym golkipera obrońcy. Czernow rzucił się do piłki w fantastycznym stylu, by spróbować obronić dobitkę z kilku metrów i nieoczekiwanie udało mu się tego dokonać.

ZOBACZ AKCJĘ NA WIDEO:

Yevgeni Chernov HUGE???? work defending, hero of FC Rostov, Defender of 2019

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News