Grzegorz Krychowiak
Facebook/Celia Jaunat
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 5 Maja 2020

Żona Grzegorza Krychowiaka kusi obłędną figurą. Co za nogi (FOTO)

Grzegorz Krychowiak to prawdziwy szczęściarz. Piłkarzowi Lokomotiwu Moskwa powodzi się nie tylko na murawie, ale również w biznesie i życiu osobistym. Piękna żona "Krychy" co jakiś czas kusi swoich fanów ponętnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Tym razem zaprezentowała użytkownikom Instagrama swoje długie nogi.

Celia Krychowiak uchodzi za jedną z najpiękniejszych partnerek polskich piłkarzy. Partnerka piłkarza nie tylko wspaniale prezentuje się u boku pomocnika reprezentacji Polski, ale również wspiera go w działalności biznesowej. Tym razem postanowiła upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - zaprezentować swoją urodę i zareklamować markę odzieżową, której właścicielem jest Krychowiak.

Grzegorz Krychowiak nie musi wynajmować modelek

Celia opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje ubrania z najnowszej kolekcji z butiku Krychowiaka. - Kampania Balamonte w domu. Zdjęcia autorstwa Grzegorza Krychowiaka, jedyne, jakie znalazłam podczas kwarantanny - czytamy pod fotografią.

Żona piłkarza Lokomotiwu Moskwa na zdjęciu ma na sobie dłuższą białą koszulę, na którą założyła marynarkę w kolorze kobaltowym. Do tego stroju Francuzka dobrała buty na wysokim obcasie, które uwydatniają jej długie nogi. Trzeba przyznać, że reklama marki prezentuje się imponująco i, co istotne, jest darmowa!

Moda wspólną pasją Krychowiaków

Małżonka Grzegorza Krychowiaka od lat interesuje się modą. Celia prowadzi bloga, na łamach którego zamieszcza zdjęcia swoich stylizacji i opisuje najnowsze trendy. Teraz żona reprezentanta Polski sprawdza się w nowej roli - projektantki i modelki.

Grzegorz Krychowiak w czerwcu 2018 roku otworzył swój pierwszy butik Balamonte w Warszawie. W grudniu 2019 roku odbyło się otwarcie sklepu w Poznaniu. Początkowo w Balamonte w stylowe garnitury zaopatrywali się mężczyźni, teraz jest tam dostępna także kolekcja dla kobiet.

Celia Krychowiak

Butiki to jednak tylko jeden z wielu biznesów Krychowiaka. Piłkarz zainwestował również m.in. w polski startup, zajmujący się produkcją nowoczesnych materiałów budowlanych i budową domów nowej generacji. Krychowiak ma również udziały w platformie internetowej łączącej osobistych trenerów fitness z potencjalnymi klientami.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News