Grzegorz Krychowiak
Facebook Grzegorz Krychowiak
Autor Piotr Mika - 7 Października 2020

Czym jeździ Grzegorz Krychowiak? Prawdziwy potwór wart fortunę jest postrachem szos (FOTO)

Grzegorz Krychowiak jest znany z tego, że lubi otaczać się luksusem i zawsze dba o swój styl. Nie inaczej było, gdy przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski i nie trudno było zwrócić uwagi na samochód, którym przyjechał. Trzeba przyznać, że robi świetne wrażenie.

Grzegorz Krychowiak to jeden z najlepszych zawodników reprezentacji Polski ostatnich lat. Środkowy pomocnik znany jest nie tylko ze swojej dobrej gry, ale również ze swojej marki odzieżowej oraz zamiłowania do stylu. Odnosi się to nie tylko do ubrań ale również samochodów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Nagłe oświadczenie Biedronki. Sieć ostrzega klientów, oszustwo na ogromną skalę
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Czytaj dalej

Grzegorz Krychowiak przyjechał na kadrę drogim Mercedesem

Fotoreporterom nie umknęło oczywiście to, jakim autem 30-latek przyjechał pod hotel, w którym mieszkać będzie polska kadra w najbliższym czasie. Grzegorz Krychowiak został przywieziony luksusowym Mercedesem CLA, który może kosztować nawet 200 tys. złotych. Samochód ten oprócz luksusu oferuje również całkiem niezłe osiągi.

Obecnie zawodnik Lokomotiwu Moskwa z pewnościa może pozwolić sobie na lepsze samochody, ponieważ jego zarobki wahają się w granicach 250 tys. euro miesięcznie. Mimo to świetnie wyglądający Mercedes zrobił wrażenie na kibicach i dziennikarzach.

Grzegorz Krychowiak

Nie żyje słynny dziennikarz sportowy. Legenda zmarła w dramatycznych okolicznościachNie żyje słynny dziennikarz sportowy. Legenda zmarła w dramatycznych okolicznościachCzytaj dalej

Grzegorz Krychowiak przygotowuje się na Ligę Narodów

W najbliższym meczu przeciwko Finlandii najpewniej nie zobaczymy w składzie reprezentacji Polski 30-letniego pomocnika. Trener Jerzy Brzęczek w spotkaniu towarzyskim chce dać szansę innym zawodnikom, a Grzegorz Krychowiak najpewniej wyjdzie na boisko w pierwszym składzie w meczach z Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną.

Źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wjechał luksusowym Porsche w przyczepę. Pozwał rolnika, nie miał za grosz litości
  2. Apple wycofuje sprzęt ze sprzedaży. Szykuje się gigantyczna rewolucja, nikt się nie spodziewał
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Przeżyła śmierć kliniczną, potem nie pamiętała nawet swojej córki. Niewiarygodne, co potem zrobiła

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News