Grzegorz Krychowiak Celia
Facebook/Celia Jaunat
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 11 Maja 2020

Żona Grzegorza Krychowiaka ponętna jak nigdy. Celia odsłoniła biust, co za kształty (FOTO)

Grzegorz Krychowiak jest prawdziwym szczęściarzem. W obecnym sezonie na boisku wychodziło mu niemal wszystko. Jeszcze lepiej radzi sobie w życiu osobistym. żoną piłkarza jest piękna francuska modelka Celia Krychowiak, którą poznaliśmy jako Celię Junat. Partnerka piłkarza co chwila kusi swoich fanów zdjęciami na Instagramie. Tym razem nie było inaczej. Piękna Celia promując nową kolekcję garniturów dla kobiet odsłoniła biust.

Grzegorz Krychowiak ma dużo szczęścia w życiu. Nie dość, że jest jednym z najlepszych zawodników ligi rosyjskiej, to jeszcze jego żona uchodzi za jedną z najpiękniejszych partnerek wśród polskich sportowców. Piękna francuska modelka jest partnerką Krychowiaka w życiu osobistym, ale także postanowiła zaangażować się w jego projekt biznesowy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media nie mają wątpliwości. Lewandowska jest w kolejnej ciąży, co za szczęście
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Polskie media nie mają wątpliwości. Po Ani rodzina Lewandowskich spodziewa się kolejnego dzieckaPolskie media nie mają wątpliwości. Po Ani rodzina Lewandowskich spodziewa się kolejnego dzieckaCzytaj dalej

Grzegorz Krychowiak i jego żona otworzyli w Polsce sklep

Grzegorza Krychowiaka i jego żonę Celię połączyła wspólna miłość do mody. W 2018 roku w Warszawie zawodnik otworzył swój butik, z garniturami szytymi na miarę. - Można przyjść do mnie w majtkach i skarpetkach. Resztę uszyjemy na miarę — mówił Grzegorz Krychowiak.

W lutym tego roku w sklepie piłkarza pojawiła się kolekcja przeznaczona dla kobiet zaprojektowana właśnie przez Celię Krychowiak. Od czasu ogłoszenia pandemii koronawirusa para przebywa w Moskwie, gdzie czeka na wznowienie rozgrywek Priemjer-Ligi w barwach Lokomotivu Moskwa.

Justyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z MałyszemJustyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z MałyszemCzytaj dalej

Zdjęcia żony Krychowiaka rozpalają fanów

W tym czasie para dalej promuje swój wspólny biznes. Ostatnio para ma słabość do oversizowych marynarek dla kobiet. Ostatnio w ramach promocji najnowszej kolekcji Celia Krychowiak zaprezentowała fanom swoje niesamowite długie nogi. Celia opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje ubrania z najnowszej kolekcji z butiku Krychowiaka. - Kampania Balamonte w domu. Zdjęcia autorstwa Grzegorza Krychowiaka, jedyne, jakie znalazłam podczas kwarantanny — czytamy pod fotografią.

Żona piłkarza Lokomotiwu Moskwa na zdjęciu ma na sobie dłuższą białą koszulę, na którą założyła marynarkę w kolorze kobaltowym. Do tego stroju Francuzka dobrała buty na wysokim obcasie, które uwydatniają jej długie nogi. Trzeba przyznać, że reklama marki prezentuje się imponująco i, co istotne, jest darmowa!

Na najnowszych zdjęciach Celia włożyła niesomowicie elegancki garnitur, który założyła na nagie ciało. Krychowiak po raz kolejny pełnił funkcję fotografa. - Tak, delej jesteśmy zamknięci... ale ze >

Grzegorz Krychowiak Celia

Grzegorz Krychowiak Celia

Grzegorz Krychowiak Celia

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ostrzeżenia dla milionów Polaków. Trzeba bardzo uważać, wprowadzono pierwszy stopień
  2. Amerykański bombowiec przeleciał nad Polską. Huk maszyny nad Warszawą
  3. Zbigniew Boniek zaatakował partię rządzącą. Jeden pomysł wzbudził jego gniew i wściekłość
  4. Zlatan Ibrahimović pochwalił się nowym samochodem. Ale cacko, auto jak marzenie (FOTO)
  5. Mało kto zdawał sobie sprawę. Adam Małysz zdradził wielki sekret. Prawda wyszła po latach
  6. Oszuści wykorzystują klientów Biedronki i mogą całkowicie wyczyścić im konta. Nie daj się nabrać na "zniżkę”

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News