Grzegorz Krychowiak Gol
Rex Features/East News
Autor Piotr Bernaciak - 15 Marca 2020

Grzegorz Krychowiak bohaterem hitu ligi rosyjskiej! Piękny gol, asystował mu Rybus

Grzegorz Krychowiak strzelił dziś kolejnego gola dla Lokomotiwu Moskwa. Polak trafił do siatki w fantastyczny sposób z odległości w starciu z Rostowem, wyprowadzając zespół na prowadzenie. Asystował także Maciej Rybus.

Grzegorz Krychowiak wrócił do gry w Lokomotiwie po przerwie zimowej w meczu z Zenitem Sankt Petersburg, a dziś wyszedł w pierwszym składzie na mecz z Rostowem. Środkowy pomocnik reprezentacji Polski pokazuje świetną formę w dzisiejszym meczu z ligowym rywalem. Końca dobiega dopiero pierwsza połowa, a nasz kadrowicz ma już na koncie gola.

W pierwszej połowie nasz kadrowicz po prostu błyszczał na placu gry. Żaden inny piłkarz nie był w stanie zaprezentować się w tak doskonały sposób. Na placu gry pojawił się również Maciej Rybus, który asystował przy golu dającemu Lokomotiwowi trzybramkowe prowadzenie.

Robert Lewandowski nie zapowiadał się na wielkiego piłkarza. Robert Lewandowski nie zapowiadał się na wielkiego piłkarza. "Nie był taką maszyną"Czytaj dalej

Grzegorz Krychowiak z golem w lidze

Grzegorz Krychowiak otworzył wynik spotkania golem z 30 metrów. Po strzale Polaka piłka odbiła się od bramkarza i wpadła do siatki. Sam reprezentant Polski mógł być zaskoczony, że udało mu się tak szczęśliwie trafić do bramki, choć ostatecznie gola uznano jako samobójcze trafienie. Po chwili sam asystował Żamaletdinowi przy trafieniu na 2:0. Wydawałoby się, że nie może go czekać nic lepszego w pierwszej połowie.

Okazało się jednak inaczej. Wszystko przez celne podanie Macieja Rybusa, który doskonale dostarczył piłkę Krychowiakowi, a ten kolejny raz trafił do siatki, ponownie zaskakując golkipera rywali. Nie było najmniejszych wątpliwości, kto jest największą gwiazdą hitowego meczu ligi rosyjskiej.

Gwiazdor PSG zostanie kolegą Łukasza Piszczka. Hitowy transfer już latemGwiazdor PSG zostanie kolegą Łukasza Piszczka. Hitowy transfer już latemCzytaj dalej

Grzegorz Krychowiak gwiazdą meczu ligi rosyjskiej

Po tak doskonałej pierwszej połowie Grzegorz Krychowiak już teraz może być niemal pewny nagrody dla najlepszego zawodnika spotkania. Póki co miał on udział przy wszystkich golach strzelonych przez Lokomotiw.

6. Sanepid potwierdził i pilnie ostrzega Polaków. Bawili się w lokalach, mieli koronawirusa