Grzegorz Krychowiak
https://www.facebook.com/GrzegorzKrychowiakOfficial
Autor Mateusz Wysokiński - 15 Kwietnia 2020

Kibice nie mogą uwierzyć. Grzegorz Krychowiak pozuje bez spodni przed swoim komputerem (FOTO)

Grzegorz Krychowiak zadziwił swoich fanów. Reprezentant Polski, który odpoczywa właśnie w domu pokazał swoje dość nietypowe zdjęcie. Zawodnik, całkowicie bez spodni pokazał się przed tysiącami internautów, co wzbudziło dość duże emocje, szczególnie wśród damskiej publiki piłkarza.

Grzegorz Krychowiak jest bez wątpienia jedną z najbardziej ekscentrycznych postaci reprezentacji Polski. Zawodnik, który na co dzień z powodzeniem występuje w Lokomotivie Moskwa, przebywa obecnie na domowej kwarantannie i zaczął coraz bardziej udzielać się na swoich mediach społecznościowych. Dzisiaj, dość nieoczekiwanie, piłkarz pojawił się bez spodni na swoich mediach społecznościowych. Zdjęcie z nim w dość nietypowej pozycji stało się prawdziwą furorą.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ekstraklasa szykuje się do powrotu. Jest terminarz i data wznowienia rozgrywek
  2. Sanepid opublikował miejsca w których Polacy zarażają się wirusem. Wizyty w niektórych nie możesz uniknąć
Robert Kubica szpanuje swoimi samochodami. Luksus, o którym może marzyć każdy (ZDJĘCIA)Robert Kubica szpanuje swoimi samochodami. Luksus, o którym może marzyć każdy (ZDJĘCIA)Czytaj dalej

Grzegorz Krychowiak zaskakuje kibiców. Reprezentant Polski bardzo aktywny na swoich mediach społecznościowych

Krychowiak, mimo że nie bierze obecnie udziału w meczach piłki nożnej, nadal jest na ustach wszystkich mediów w Polsce. Reprezentant Polski bardzo aktywnie udziela się na temat obowiązującej kwarantanny i bierze udział w wywiadach. Ostatnimi czasy zwrócił się nawet z apelem do młodszych kibiców, aby pozostali w domu i nie traktowali przerwy od szkoły, jako wakacji.

- Obecna trudna sytuacja to test na naszą odpowiedzialność. Wielu moich fanów to ludzie młodzi. Wam może wydawać się, że zamknięcie szkół, to przedłużone ferie. Tak nie jest. Zostańcie w tym czasie w domach. W ten sposób ochronicie siebie, ale również innych. My piłkarze oczywiście wolelibyśmy grać mecze z kibicami. Ale ta sytuacja jest wyjątkowa. W najbliższych dniach wiele meczów będzie rozgrywanych przy zamkniętych trybunach. Nie zbierajcie się wtedy pod stadionami. Zostańcie w domach i kibicujcie przed telewizorami. Jeśli teraz zachowamy się odpowiedzialne, to szybciej wrócimy do normalności. - pisał piłkarz na Facebooku.

Teraz Krychowiak poszedł krok dalej i pokazał, jak można pracować w domu w czasie kwarantanny.

Do Polski dotarły najgorsze wiadomości. Nie żyje legenda piłki nożnej, przegrała długą walkę z chorobąDo Polski dotarły najgorsze wiadomości. Nie żyje legenda piłki nożnej, przegrała długą walkę z chorobąCzytaj dalej

Krychowiak zapozował bez spodni

Krychowiak, który zdaje sobie sprawę z tego, że wiele osób pracuje zdalnie, postanowił przedstawić propozycję obioru swojej firmy odzieżowej - Balamonte. Na zdjęciu piłkarza możemy zauważyć, że siedzi on bez spodni w swoim mieszkaniu, jednak ma na sobie koszulkę i marynarkę.

Grzegorz Krychowiak

źródło : https://www.facebook.com/GrzegorzKrychowiakOfficial

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Europa zamarła, zabrzmiał dzwon, miliony ludzi przeszły ciarki. Niezwykła chwila w rocznicę pożaru perły Francji
  2. Gdzie wyrzucić maseczki i rękawiczki? Odpowiedź nie jest taka oczywista
  3. Nie żyje wielka postać włoskiego futbolu. Był przyjacielem Zbigniewa Bońka
  4. Znany trener skoków narciarskich zaginął. Topnieje nadzieja na odnalezienie
  5. Franciszek Smuda tłumaczy się z klęski na Euro. Były selekcjoner wskazał winnych
  6. PAA: nie ma zagrożenia po pożarze wokół Czarnobyla. Ostrzega jednak Polaków przed inną ważną rzeczą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News