Grzegorz Krychowiak gol
screen twitter
Autor Łukasz Kowalski - 17 Października 2020

Grzegorz Krychowiak wraca do formy. Bajeczne trafienie i nagroda po meczu, dał sygnał Jerzemu Brzęczkowi (WIDEO)

Grzegorz Krychowiak ma za sobą bardzo trudne tygodnie. Polak nie prezentował się równie dobrze, jak w poprzednim sezonie i często był krytykowany za swoją postawę. Teraz w końcu udało mu się przełamać złą serię. Polak strzelił zwycięskiego gola dla Lokomotivu Moskwa w lidze rosyjskiej i został wybrany piłkarzem meczu.

Grzegorz Krychowiak zdaje się wracać do formy. Pomocnik przyzwyczaił w poprzednim sezonie kibiców Lokomotivu Moskwa do swojej wysokiej formy. W nowych rozgrywkach nie prezentował się równie dobrze co w poprzednich, przez co spłynęła na niego fala krytyki.

1. Robert Lewandowski został wybrany najlepszym na świecie. Odstawił wielkiego Leo Messiego, pękamy z dumy
  2. Pojawiły się nowe obostrzenia, będą też kolejne pieniądze od rządu. Wiadomo już kiedy
  3. Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatyczny
Dom Jakuba Błaszczykowskiego to prawdziwy pałac. Mało kto jest sobie w stanie na to pozwolić, luksusy za milionyDom Jakuba Błaszczykowskiego to prawdziwy pałac. Mało kto jest sobie w stanie na to pozwolić, luksusy za milionyCzytaj dalej

Grzegorz Krychowiak wraca do formy

Nie zmieniły tego nawet spotkaia reprezentacji Polski. Krychowiak bardzo słabo zaprezentował się w barwach narodowych. kibice i eksperciu zgodni uznali pomocnika jako jednego z największych przegranych październikowych meczów kadry. Niektórzy, jak na przykład Krzysztof Stanowski, podważali nawet jego przydatność w reprezentacji Polski.

- Gdybym ja miał decydować, to na turniej nie biorę Krychowiaka i Szymańskiego. Krychowiak jest za podobny do Linetty'ego i Góralskiego. I wtedy mamy 23 zawodników - tłumaczył swoją opinię dziennikarz Kanału Sportowego. Zdaniem Stanowskiego Krychowiak w kadrze występował ostatnio "za nazwisko".

Teraz Krychowiak odpowiedział krytykom w najlepszy możliwy sposób. W meczu Ligowym poprowadził Lokomotiv Moskwa do zwycięstwa nad Ufą FK 1:0. Do 67. minuty spotkania wicemistrzowie Rosji nie mogi znaleźć sposobu n apokonanie bramkarza drużyny ze strefy spadkowej. Wprowadzony po przerwie Ze Luis przejął piłkę po błędzie bramkarza i podał ją do Polaka. Krychowiak płaskim strzałem z 16. metrów trafił do siatki między nogami obrońców. Po meczu Polak został ogłoszony piłkarzem meczu.

Nie żyje reprezentant kraju i mistrz Polski. Był prawdziwą legendą, fani pogrążyli się w żałobieNie żyje reprezentant kraju i mistrz Polski. Był prawdziwą legendą, fani pogrążyli się w żałobieCzytaj dalej

Wielki występ Polaka

Polski pomocnik w końcu nawiązał do fantastycznej formy jaką prezentował w ubiegłym roku. W poprzedniej kampanii ligi rosyjskiej strzelił 9 goli i zaliczył 4 asysty. Trafienie w meczu z Ufą jest drugą bramką Krychowiaka w trwającym sezonie Premijer Ligi. Całe spotkanie w sobotę rozegrał drugi z reprezentantów Polski obecnych w kadrze Lokomotivu Moskwa, Maciej Rybus.

W środę Lokomotiv Moskwa rozpocznie walkę w Lidze Mistrzów. Wicemistrzowie Rosji zagrają w pierwszej kolejce fazy grupowej z drużyną Red Bull Salzburg. W grupie A będą mierzyć się także z Bayernem Monachium oraz Atletico Madryt.

6. Wszystko wyszło na jaw. Zdradził ile zarobił na bonach turystycznych. Kwota przyprawia o zawrót głowy