Grzegorz Krychowiak
instagram.com/grzegorzkrychowiak
Autor Mateusz Wysokiński - 18 Czerwca 2020

Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)

Grzegorz Krychowiak ma wiele powodów do szczęścia. Z jednej strony, Polak jest prawdziwą gwiazdą Lokomotiwu Moskwa i reprezentacji Polski, a z drugiej strony prowadzi dobrze prosperujące biznesy, które prowadzić mu pomaga jego piękna żona. Francuska ukochana naszego reprezentanta nie tak dawno szokowała zdjęciami swoich piersi na Instagramie. Tym razem pokazała swoje nogi, które niemalże sięgają nieba.

Grzegorz Krychowiak jest piłkarzem, którego kochają wszyscy Polacy. Nie da się ukryć, że zawodnik reprezentacji Polski dużą część swojej popularności zawdzięcza urodzie, dzięki której mógłby równie dobrze zrobić karierę jako model. Trzeba przyznać, że jego ukochana - Celia, jest jedną z najpiękniejszych żon polskich piłkarzy, z czego Francuzka zdaje sobie sprawę. Nie tak dawno ukochana piłkarza pokazywała biust na Instagramie, a tym razem powaliła fanów na łopatki zdjęciem swoim niezwykłych nóg.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony
  2. Dramatyczne odkrycie w Bałtyku. Kąpiel może mieć porażające skutki
Justyna Żyła długo czekała, aby wyznać prawdę. Aby ratować małżeństwo z Piotrem, zdecydowała się na poważny krokJustyna Żyła długo czekała, aby wyznać prawdę. Aby ratować małżeństwo z Piotrem, zdecydowała się na poważny krokCzytaj dalej

Grzegorz Krychowiak ma piękną żonę. Patrząc na same zdjęcia Celii można się zakochać

O tym, jak zgranym małżeństwem są państwo Krychowiakowie nie trzeba nikogo przekonywać. Sama żona piłkarza jest z niego bardzo dumna i mimo, że nie jest fanką piłki nożnej, to z zapartym tchem śledzi poczynania męża i wspomaga go w decyzjach biznesowych i transferowych.

- Futbol jest ważną częścią mojego życia, ale nie przepadam szczególnie za piłką nożną, nie pasjonuje mnie to. Nie oglądam meczów, nie śledzę na bieżąco, co dzieje się w branży, nie znam nawet jego kolegów z klubu. - przyznała Celia Krychowiak w wywiadzie z Vivą.

Sama żona naszego reprezentanta robi dość dużą karierę jako modelka, a część jej sesji możemy podziwiać na Instagramie. Tym razem, ukochana naszego piłkarza pokazała swoje bajeczne nogi, które przykują uczucie każdego mężczyzny.

Pudzianowski w końcu przerwał milczenie. Wyznał całą prawdę przed tysiącami fanówPudzianowski w końcu przerwał milczenie. Wyznał całą prawdę przed tysiącami fanówCzytaj dalej

Fani zazdroszczą Grzegorzowi Krychowiakowi. Celia pokazuje swoje piękne ciało

Po szokujących polskich fanów zdjęciach piersi, Celia Krychowiak pokazała, że może pochwalić się także innymi elementami swojego ciała. Trzeba przyznać, że nogi modelki potrafią przykuć uwagę każdego mężczyzny, a sama żona piłkarza dostała wiele komplementów od zakochanych w niej fanów.

- Grzegorz Krychowiak to ma dopiero szczęście - zauważył jeden z fanów modelki.

Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden z urzędów wznawia pracę od poniedziałku. Inspektorzy mogą zapukać także do ciebie
  2. Susza powoduje absurdalne ceny truskawek. W kilku regionach Polski sytuacja jest bardzo ciężka
  3. Poznaliśmy przyczynę śmierci Kobego Bryanta. Po wielu miesiącach pojawiły się nowe, przełomowe doniesienia
  4. Zła wiadomość dla Roberta Lewandowskiego. Jego rywal zadał kolejny cios, czeka go ciężka walka
  5. Kamil Glik skierował się z pilnym apelem do wszystkich Polaków. Zadziwiająco mocny wpis, nie mógł dłużej milczeć
  6. Nawet 450 zł kary za korzystanie z klimatyzacji. Zdradzamy jak uniknąć mandatów

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News