Grzegorz Krychowiak choroba
YouTube - Lokomotiw
Autor Piotr Bernaciak - 18 Października 2019

Gwiazda reprezentacji Polski poza kadrą meczową Lokomotiwu. Nie zagra w następnym meczu ligowym

Grzegorz Krychowiak na pewno nie wystąpi w kolejnym meczu ligowym Lokomotiwu Moskwa. Reprezentant Polski ma spore problemy zdrowotne. Ta wiadomość z pewnością nie ucieszy polskich kibiców.

Grzegorz Krychowiak w tym sezonie przeszedł spektakularną metamorfozę. Polak jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Lokomotiwu Moskwa, świetnie radzi sobie w lidze rosyjskiej i strzela kolejne gole, zapewniając swojej drużynie zwycięstwa. Niestety, kibice tego zespołu muszą pogodzić się z wiadomością na temat nadchodzącej nieobecności Polaka.

Ma ona wynikać z problemów zdrowotnych pomocnika, który niedawno opuścił zgrupowanie naszej reprezentacji. Co ważne, będzie to już drugi mecz Lokomotiwu z rzędu opuszczony przez polskiego zawodnika. Przed zgrupowaniem reprezentacji narodowych nie zagrał on z Arsenalem Tuła, co było spowodowane pauzą za liczbę żółtych kartek. Teraz powody są zupełnie inne.

Legia Warszawa chce kupić zawodnika z III ligi. Trzeba zapłacić sześć milionów euroLegia Warszawa chce kupić zawodnika z III ligi. Trzeba zapłacić sześć milionów euroCzytaj dalej

Grzegorz Krychowiak poza kadrą Lokomotiwu

Dowiadujemy się, że Grzegorz Krychowiak nabawił się zapalenia żołądka w trakcie ostatnich dni i z tego powodu nie będzie mógł zagrać w kolejnym spotkaniu moskiewskiego Lokomotiwu. Ta wiadomość nie może napawać kibiców tego klubu optymizmem, bo to właśnie Polak był w ostatnich miesiącach zdecydowanie najlepszą postacią w swoim zespole. Na nim opierała się ofensywa.

Taka forma polskiego pomocnika zdecydowanie nie była spodziewana, jednak trzeba przyznać, że wyrósł on niespodziewanie na gwiazdę ligi rosyjskiej, co należy docenić. Udało mu się również przenieść dobrą dyspozycję na grę w reprezentacji. Kibice mogli cieszyć się, że Grzegorz Krychowiak w końcu odkrył swój ofensywny potencjał i pokazywał się ze świetnej strony.

Grzegorz Krychowiak stał się prawdziwą gwiazdą

W następnej kolejce Lokomotiw Moskwa mierzy się z Achmatem Groznym. Wciąż możemy mieć nadzieję na polski mecz w lidze rosyjskiej, bo w ekipie ze stolicy gra także Maciej Rybus. Po przeciwnej stronie na boisku pojawić się może Konrad Michalak, kolejny z naszych przedstawicieli za wschodnią granicą. Pozosotaje nam liczyć na interesujące spotkanie i dobre występy naszych zawodników.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News