Grzegorz Krychowiak
East News/Andrzej Iwanczuk/REPORTER
Autor Bartosz Goluch - 20 Czerwca 2020

Krychowiak o wspólnym biznesie z Lewandowskim. Piłkarz złożył publiczną deklarację

Grzegorz Krychowiak jest nie tylko jednym z najlepszych polskich piłkarzy, ale również sprawnym przedsiębiorcą. Prawdziwym "rekinem biznesu" jest także jego reprezentacyjny kolega, Robert Lewandowski. Czy już niebawem dwaj polscy piłkarze połączą siły?

Pomocnik Lokomotiwu Moskwa z pewnością będzie miał co robić po zakończeniu piłkarskiej kariery. 30-latek zainwestował m.in. w polski start-up, zajmujący się budowaniem domów nowej generacji oraz stworzył własną linię odzieżową. Co popularny "Krycha" zamierza robić po zawieszeniu butów na kołku? O tym reprezentacyjny pomocnik opowiedział w rozmowie z Wirtualną Polską.

Oficjalnie: reprezentant Francji zagra w Ekstraklasie. Klub potwierdził hitowy transferOficjalnie: reprezentant Francji zagra w Ekstraklasie. Klub potwierdził hitowy transferCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pudzianowski w końcu przerwał milczenie. Wyznał całą prawdę przed tysiącami fanów
  2. Tysiące Polaków dostało bardzo ważne SMS. Nie można ich lekceważyć, nie jest dobrze

Grzegorz Krychowiak o życiu po piłce

Zawodnik Lokomotiwu zastrzega, że na razie nie myśli o zakończeniu kariery i na murawie będziemy go oglądać przez najbliższe kilka lat. - Jeszcze mam przed sobą kilka lat gry i czerpię z tego ogromną przyjemność. Jeżdżę na trening z uśmiechem na twarzy. Reprezentacja Polski to duma i przyjemność. Za każdym razem, gdy wybiegam z orzełkiem na piersi, to jest to coś wyjątkowego. Chciałbym grać w tej reprezentacji jak najdłużej - oświadczył w rozmowie z Sebastianem Ogórkiem.

Genialna bramka w Ekstraklasie. Potężna bomba z prawie 40 metrów omal nie rozerwała siatki (WIDEO)Genialna bramka w Ekstraklasie. Potężna bomba z prawie 40 metrów omal nie rozerwała siatki (WIDEO)Czytaj dalej

Wspólny biznes z Lewandowskim?

Krychowiak został również zapytany o możliwość biznesowej współpracy z Robertem Lewandowskim. Pomocnik reprezentacji Polski nie wyklucza takiej możliwości. - W piłce nożnej i biznesie nie można mówić "nie". Na teraz nie ma żadnego tematu wspólnej inwestycji - powiedział.

Trzeba jednak podkreślić, że jeśli chodzi o biznes, Lewandowski i Krychowiak grają w innej lidze. "Lewy" uplasował się na 13. miejscu w rankingu 40 najbogatszych Polaków, przygotowanym przez tygodnik "Wprost". Gazeta szacuje, że majątek gwiazdy Bayernu Monachium wynosi 353 miliony złotych.

Krychowiak z tytuły samej gry w piłkę w ubiegłym roku wzbogacił się z kolei o 3 mln euro. Trudno oszacować jego zarobki na działalności biznesowej, ale raczej nie są to równie imponujące kwoty, co w przypadku Lewandowskiego. Być może "Lewy" pomoże koledze wejść na nowy pułap w biznesie.

Źródło: Wirtualna Polska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden z urzędów wznawia pracę od poniedziałku. Inspektorzy mogą zapukać także do ciebie
  2. Nowelizacja prawa drogowego. Spełnienie dwóch warunków pozwoli uniknąć Ci wysokiej kary
  3. Niemcy ocenili Roberta Lewandowskiego za cały sezon. Wyjątkowe słowa, mogą je usłyszeć jedynie nieliczni
  4. Piłkarz PSG zdradził całą prawdę o tym, co dzieje się na imprezach Neymara. Opowiedział wszystko ze szczegółami
  5. Antoni Szarmach nie żyje. Polska straciła jednego z pionierów nietypowej aktywności sportowej
  6. Prawdziwy biały kruk - Fiat 125p kamper odnalazł się w Wielkiej Brytanii

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News