Grzegorz Krychowiak
facebook.com/grzegorzkrychowiak
Autor Mateusz Wysokiński - 23 Kwietnia 2020

Krychowiak ot tak wyciągnął 5 milionów i zrobił zakupy. Dowiedzieliśmy się, co kupił i nas zatkało

Grzegorz Krychowiak po raz kolejny zaskoczył kibiców. Gracz Lokomotiwu Moskwa i czołowy pomocnik reprezentacji prowadzonej przez Jerzego Brzęczka postanowił wyciągnąć ze swojej kieszeni portfel i zrobić zakupy za 5 milionów złotych. Tym razem celem zakupu piłkarza nie są ubrania. To, na co wydał piłkarz tak dużą fortunę może w przyszłości zaowocować czymś niezwykłym.

Grzegorz Krychowiak nie daje o sobie zapomnieć w trakcie kwarantanny. Piłkarz, który ze względu na zawieszenie rozgrywek ligi rosyjskiej siedzi w domu i zajmuje się promocją swoich biznesów postanowił wyjąć z portfela pięć milionów złotych. To, na co przekazał pieniądze pomocnik drużyny z Moskwy może zaskoczyć wszystkich.

DZISIAJ GRZEJE

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Polskie miasto przeżyło prawdziwy dramat. Pseudokibice wyszli na ulice, uciekli przed policją i zapowiadają rewanżPolskie miasto przeżyło prawdziwy dramat. Pseudokibice wyszli na ulice, uciekli przed policją i zapowiadają rewanżCzytaj dalej

Grzegorz Krychowiak wydał pięć milionów złotych. Całkowicie niespodziewane zachowanie piłkarza

O ile do tej pory Grzegorza Krychowiaka mogliśmy skojarzyć z zainteresowaniem modą i kierowaniem własną marką odzieżową, o tyle okazuje się, że reprezentant Polski ma także inne zainteresowania. Jego najnowszym "zakupem" jest inwestycja, która w przyszłości może przynieść mu wielkie pieniądze.

Media dotarły do informacji, że piłkarz Lokomitiwu stał się inwestorem SYSTEM 3E. Jest to jeden z największych start-upów budowlanych na świecie, który opracował technologię ekologicznego stawiania domów i konstrukcji. Ściany wznoszone są z prelitu, a więc substancji, która pozwala na szybsze i bardziej efektowne stawianie domów. Wszystko produkowane jest w Radomsku.

Porażający gwałt na niepełnoletniej. Gwiazdor piłki nożnej na ławie oskarżonych, straszne szczegółyPorażający gwałt na niepełnoletniej. Gwiazdor piłki nożnej na ławie oskarżonych, straszne szczegółyCzytaj dalej

Akcjonariusze wierzą w Krychowiaka

Akcjonariusze firmy SYSTEM 3E wierzą w to, że udział piłkarza w przedsięwzięciu pomoże firmie. Krychowiak ma jej służyć radami, a także brać udział w akcjach wizerunkowych i promocyjnych. Piłkarz dobrze wie, co to poważny biznes, ponieważ jego butiki odzieżowe Balamonte przynoszą mu krocie.

To nie pierwszy raz, kiedy Krychowiak inwestuje w start-up. Kilka miesięcy temu zainwestował on kwotę 750 tysięcy w spółkę Podioom, której jest udziałowcem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podano porażające przyczyny ogromnego pożaru na północy Polski. Największa tragedia w Polsce opanowana
  2. Zabraknie autobusów i tramwajów. Pasażerowie wracają do komunikacji miejskiej, nie wszyscy się zmieszczą
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Coraz większe problemy z pieniędzmi w bankomatach. Brakuje tych najbardziej potrzebnych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News