Grzegorz Krychowiak 30 lat
Instagram - Grzegorz Krychowiak
Autor Piotr Bernaciak - 29 Stycznia 2020

Grzegorz Krychowiak kończy dziś 30 lat. Wszystkiego najlepszego dla naszego reprezentanta

Grzegorz Krychowiak kończy dziś 30 lat. Reprezentant Polski w ostatnich latach stał się prawdziwą gwiazdą naszej drużyny narodowej. Nie da się ukryć, że jest on bardzo regularny i wciąż pokazuje świetną formę.

Grzegorz Krychowiak końćzy dzisiaj 30 lat. Polski pomocnik zadebiutował w naszej reprezentacji jeszcze w 2008 roku, choć tak naprawdę jej ważnym punktem stał się dopiero za kadencji Adama Nawałki. To właśnie poprzedni selekcjoner potrafił skorzystać ze wszystkich atutów pomocnika i rozwinąć go do tego stopnia, że stał się on jedną z kluczowych postaci ćwierćfinalistów Euro 2016.

Dobrze radził on sobie również w eliminacjach mundialu w Rosji. Na samym turnieju to właśnie on zdobył jedną z dwóch bramek reprezentacji Polski w fazie grupowej, trafiając do siatki w przegranym meczu z Senegalem. Grzegorz Krychowiak przez lata nie schodził poniżej wysokiego poziomu w drużynie narodowej i wciąż można powiedzieć, że to dzięki niemu możemy cieszyć się spokojem w środku pola. Wszystkiego najlepszego!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News