Grzegorz Krychowiak
youtube.com/uwaga.tvn
Autor Mateusz Wysokiński - 13 Marca 2020

Grzegorz Krychowiak zwrócił się z ważnym komunikatem do kibiców. Pilny apel polskiego pomocnika

Grzegorz Krychowiak zabrał głos w sprawie najważniejszych wydarzeń ostatnich dni. Koronawirus, który sieje prawdziwą plagę w Europie i zmusił do zawieszenia praktycznie większości lig na Starych Kontynencie, stał się największym zagrożeniem, z jakim zmagają się obecnie mieszkańcy naszego kraju. Piłkarz Lokomitiwu Moskwa postanowił wypowiedzieć się na temat choroby i zaapelować do swoich kibiców.

Grzegorz Krychowiak przerwał milczenie w sprawie koronawirusa. Choroba powodowana przez wirus Covid-19 sieje prawdziwe spustoszenie w Europie i jest tematem, który jeszcze na długo nie zniknie z pierwszych stron gazet i portali internetowych. Pomocnik Lokomitiwu Moskwa, a więc przedstawiciela klubu, którego liga nie zawiesiła jeszcze rozgrywek, zaapelował do kibiców, którzy zostali w domach. Apel reprezentanta Polski odbił się szerokim echem.

Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam MałyszPolscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam MałyszCzytaj dalej

Grzegorz Krychowiak apeluje do kibiców. Chodzi o koronawirusa

Były zawodnik PSG i Sevilli, który występuje obecnie w Moskwie, zdaje sobie sprawę z tego, co dzieje się w Polsce. Kibice z naszego kraju dostali dzisiaj informację o tym, że mecze Ekstraklasy zostaną odwołane. Zawodnik poprosił o to, aby szczególnie młodzi ludzie, nie traktowali czasu kwarantanny jako okazji do spędzania dodatkowego czasu ze swoimi rówieśnikami. Piłkarz poprosił wszystkich, aby zostali w domu na czas epidemii.

- Obecna trudna sytuacja to test na naszą odpowiedzialność. Wielu moich fanów to ludzie młodzi. Wam może wydawać się, że zamknięcie szkół, to przedłużone ferie. Tak nie jest. Zostańcie w tym czasie w domach. W ten sposób ochronicie siebie, ale również innych. - napisał na swoim Facebooku Krychowiak.

Artur Boruc z objawami koronawirusa. Niepokojące informacje ws. zdrowia PolakaArtur Boruc z objawami koronawirusa. Niepokojące informacje ws. zdrowia PolakaCzytaj dalej

"Zostańcie w domach i kibicujcie przed telewizorem"

Piłkarz powiedział, że sam nie lubi grać przy pustych trybunach, jednak rozumie zagrożenie związane z epidemią choroby. Poprosił, aby omijać miejsca publiczne i zachować odpowiedzialność. Zdaniem zawodnika, szybsza reakcja na chorobę sprawi, że szybciej będzie można wrócić do rzeczywistości.

- My piłkarze oczywiście wolelibyśmy grać mecze z kibicami. Ale ta sytuacja jest wyjątkowa. W najbliższych dniach wiele meczów będzie rozgrywanych przy zamkniętych trybunach. Nie zbierajcie się wtedy pod stadionami. Zostańcie w domach i kibicujcie przed telewizorami. Jeśli teraz zachowamy się odpowiedzialne, to szybciej wrócimy do normalności - napisał Krychowiak.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Europejski kraj zamyka granice. Samoloty z wielu krajów nie mają wstępu
  2. SGGW wykwaterowuje studentów z akademików. Muszą niezwłocznie opuścić pokoje
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Lidl właśnie zmienił ceny produktów, które teraz kupują wszyscy na zapas. Obecne wydarzenia wpłynęły na decyzję?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News