Grzegorz Krychowiak: zona urodziny
Instagram - Celia Krychowiak
Autor Piotr Bernaciak - 29 Stycznia 2020

Celia Krychowiak złożyła mężowi piękne życzenia urodzinowe. Modelka wygląda wręcz nieziemsko (FOTO)

Grzegorz Krychowiak: żona polskiego piłkarza postanowiła złożyć mu życzenia urodzinowe. Wpis kobiety spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród fanów w mediach społecznościowych.

Grzegorz Krychowiak: żona polskiego pomocnika cieszy się ogromnym zainteresowaniem w mediach społecznościowych, zarówno wśród kibiców z Rosji, jak i fanów z Francji oraz oczywiście z Polski. Wielu z nich twierdzi, że to właśnie Celia Jaunat jest najpiękniejszą z partnerek polskich piłkarzy. Niewątpliwie należy przyznać, że wraz z partnerem tworzy ona zgraną parę.

Już po obejrzeniu profili Celii i Grzegorza Krychowiaków na Instagramie widać, że oboje mają te same zainteresowania, dzięki czemu mogą wspólnie realizować swoje pasje i cieszyć się życiem. Dziś pochodząca z Francji modelka postanowiła złożyć swojemu ukochanemu życzenia w mediach społecznościowych. Zwróciły one uwagę kibiców ze względu na piękne słowa.

Poruszające nagranie z miejsca katastrofy helikoptera Bryanta. Film, który chwyta za sercePoruszające nagranie z miejsca katastrofy helikoptera Bryanta. Film, który chwyta za serceCzytaj dalej

Grzegorz Krychowiak: żona złożyła piękne życzenia

Grzegorz Krychowiak: żona złożyła polskiemu piłkarzowi życzenia z okazji 30. urodzin. W sieci pojawiło się mnóstwo wiadomości od kibiców, ale partnerka życiowa naszego gwiazdora postanowiła również napisać parę słów od siebie. Życzenia złożone przez kobietę spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony fanów, którzy pochwalili ją i zaczęli dołączać się do pięknych słów.

- Wszystkiego najlepszego dla mojego męża, mojego najlepszego przyjaciela, mojego kochanka, mojego ukochanego i mojej drugiej połówki - napisała na Instagramie Celia Krychowiak, wywołując bardzo pozytywną reakcję kibiców.

Grzegorz Krychowiak: żona wywołała zachwyt fanów

Grzegorz Krychowiak jest w związku z Celią Jaunat już od wielu lat. Oboje poznali się, gdy ten grał jeszcze w juniorach francuskiego Bordeaux. Para poinformowała pod koniec grudnia o ślubie, który miał odbyć się w tajemnicy.

c

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy transfer okienka został potwierdzony. Gwiazdor w nowym zespole (FOTO)
  2. Uczestnik Ligi Mistrzów w Ekstraklasie. Klub potwierdza hitowy zakup
  3. Z ostatniej chwili. Łukasz Piszczek może wrócić do Ekstraklasy
  4. Legia Warszawa zostanie zaskarżona do FIFA? "To nie jest normalne"
  5. Klub Polaka zmaga się z dramatem. "Chcą nas zniszczyć. Ich marzenie stanie się koszmarem"
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News