Gwałt
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Września 2020

Wstrząsająca historia znanej zawodniczki. Trener gwałcił ją i zmuszał do aborcji

Gwałt to straszliwa zbrodnia. Niestety również w sporcie zdarzają się przypadki wykorzystywania seksualnego zawodniczek i zawodników. Przekonała się o tym znana sportsmenka, która w bardzo młodym wieku padła ofiarą wielokrotnego gwałtu. Kobieta była wykorzystywana przez swojego trenera. Dramat jeszcze się pogłębił, gdy sportsmenka zaszła w ciążę, a oprawca zmuszał ją do aborcji. Ta historia wstrząsnęła całym światem. 

Gwałt zniszczył życie i karierę sportową znanej zawodniczki. Kobieta zdecydowała się opowiedzieć o dramacie, jaki trwał przez lata. Kobieta była regularnie wykorzystywana seksualnie przez swojego trenera i zmuszana do kolejnych aborcji, gdy zachodziła w ciążę ze swoim oprawcą.

Nie żyje legenda sportu. Miał tylko 43 lata, nagły nawrót strasznej choroby pokonał go w mgnieniu okaNie żyje legenda sportu. Miał tylko 43 lata, nagły nawrót strasznej choroby pokonał go w mgnieniu okaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje legendarny polski olimpijczyk. Był autorem spektakularnego rekordu
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku


Gwałt na znanej zawodniczce wstrząsnął światem

Stanami Zjednoczonymi i całym światem wstrząsnęła historia znanej pływaczki Sry Enekirher. Kobieta opowiedziała o dramacie, jaki przeżywała w młodym wieku, będąc u progu kariery sportowej. Enekirher została w młodości wyrzucona z rodzinnego domu, a z pomocą pospieszył jej trener pływania Scott McFarland. To, co wydawało się zbawieniem, szybko przerodziło się w koszmar młodej kobiety.

- Wszyscy wiedzieli, że mieszkam z mężczyzną po trzydziestce, ale nikt nigdy nie zapytał mnie, czy wszystko ze mną w porządku, czy nie dzieje się mi nic złego. Pozostałe dzieci były skupione na zdobyciu aprobaty trenera, a ich rodzice byli zajęci tylko tym, jak będą prezentować się ich pociechy - opowiada Sarah Enekirher w wywiadzie dla “The Guardian”.

McFarland zmuszał zawodniczkę do morderczych treningów, a gdy ta nie wykonała założonego przez niego planu, poniżał ją i znęcał się nad nią psychicznie.

- Kazał zważyć mi się przed posiłkiem, położył ręce na moich ramionach, a następnie rzucił mi prosto w oczy: jesteś słaba, jesteś gó***m. Chodziło o to, by złamać wszelką pewność siebie, którą w sobie miałam. Dzięki temu łatwiej było mu później molestować mnie seksualnie - wyznaje dziś 51-letnia kobieta.

Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego ma nowego partnera. Bramkarz Juve ma czego żałować? (FOTO)Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego ma nowego partnera. Bramkarz Juve ma czego żałować? (FOTO)Czytaj dalej


Szokujące fakty z życia sportsmenki. Wielki dramat i trauma

Sarah Enekirher wyznała, że po raz pierwszy została zgwałcona przez McFarlanda, gdy miała zaledwie 17 lat. Miało to miejsce podczas zawodów pływackich. Później czyn ten jej oprawca powtarzał jeszcze wiele razy. Kobieta zaszła w ciążę ze zwyrodnialcem i została zmuszona przez niego do aborcji.

- Zgwałcił mnie podczas zawodów pływackich w Irvine w Kalifornii. Protestowałam, ale on nic sobie z tego nie robił - powiedziała dziennikarzom była sportsmenka. Scott McFarland długo unikał odpowiedzialności za swoje przestępstwa, a całą sprawę tuszował związek pływacki.

- Usłyszałam, że nie jestem wyjątkowa, że takie sytuacje zdarzają się cały czas, że powinnam sobie z tym poradzić - relacjonuje Enekirher. Kobieta ponownie doniosła o zachowaniu trenera kilka lat później, jednak sprawę znów zbagatelizował, gdyż McFarland zeznał, że uprawiał seks z kobietą, gdy ta była już pełnoletnia.

Teraz jednak pojawiła się szansa, że zwyrodnialec wreszcie zostanie ukarany za swoje przestępstwa. Pozwala na to zmiana przepisów w Kalifornii. Ofiary przestępstw na tle seksualnych mają teraz okres trzech lat na zgłoszenie przestępstwa, nawet jeśli uległo ono już przedawnieniu. Sara Enekirher już wystąpiła ze sprawą do sądu.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wystarczy, że spóźnisz się o 1 dzień. Wezmą cię za oszusta podatkowego
  2. Wielka strata dla całego świata. Nie żyje Bill Gates Senior
  3. Piłkarz Legii spowodował wypadek samochodowy. Najgorsze nastąpiło dopiero po kolizji
  4. Oficjalnie: reprezentant Polski zmienił klub. Zagra w Anglii u boku prawdziwej legendy
  5. Robert Lewandowski zabrał głos ws. Złotej Piłki. Mówi o końcu kariery
  6. Podarowała bezdomnemu kawę i bajgla. Gdy wychodziła, wręczył jej kawałek papieru. Wtedy wszystko stało się jasne

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News