Gwałt Australijka
Biblioteka Canva
Autor Łukasz Kowalski - 17 Lipca 2020

Dramatyczne wyznanie młodej gwiazdy sportu. Ujawniła, że w trakcie kariery została wykorzystana w nieludzki sposób

Gwałt to jedno z najcięższych przestępstw, jakich może się dopuścić człowiek. Niestety informacje kolejnym przypadku gwałtu obiegł cały świat sportu. Jedna z byłych zawodniczek, którą typowano do tytułu mistrzyni świata, w swojej biografii opisała dramatyczne wydarzenia z jej życia.

Gwałt to niewyobrażalnie okropne przestępstwo. Niestety w ostatnich dniach jedna z byłych czołowych zawodniczek świata opisała w swojej autobiografii, że 15 lat temu padła ofiarą gwałtu. Wszystko miało się dziać na przestrzeni kilku tygodni, a sprawca miał się dopuścić zbrodni wielokrotnie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny
Nowe informacje ws. kibiców w Polsce wyszły na jaw. Już niedługo więcej osób na meczach, wiemy ileNowe informacje ws. kibiców w Polsce wyszły na jaw. Już niedługo więcej osób na meczach, wiemy ileCzytaj dalej

Gwałt w Indiach na surferce

Australijska surferka Carmen Greentree w swojej autobiografii opisała dramatyczne szczegóły jej podróży do Indii 15 lat. Zawodniczka w wieku 22 lat nie zakwalifikowała się do Championship Tour i postanowiła zrobić sobie rok przerwy. Postanowiła wyjechać do Indii, co opisała w swojej autobiografii pt. "Niebezpieczny pościg za szczęściem".

Zawodniczka opisała w książce całą dramatyczną historię, którą przeżyła niedługo po dotarciu na Półwysep. Zawodniczka poznała mężczyznę niedaleko Dal Lake, któremu zaufała. Niedługo później została porwana i przetrzymywana na jego łodzi. Wyznała, że była tam wielokrotnie gwałcona przez właściciela łodzi i jego wspólników.

- Myślałam, że nigdy stamtąd nie ucieknę i tam umrę - napisała w swojej książce. - Moment, w którym się poddałam to pierwszy gwałt, jakiego się dopuścili. Nie miałam siły walczyć, wiedziałam też, że on i tak nie przestanie mnie do tego zmuszać. Przestałam liczyć, ile razy mnie zgwałcili - opisała Greentree.

Anna Lewandowska pokazała się w bikini kilka tygodni po porodzie. Niesamowite, jak teraz wygląda (FOTO)Anna Lewandowska pokazała się w bikini kilka tygodni po porodzie. Niesamowite, jak teraz wygląda (FOTO)Czytaj dalej

Dramatyczna historia australijskiej zawodniczki

Zawodniczka uciekła ponieważ porywacz kazał jej zadzwonić do rodziców, którzy mieli mu przelać z Australii pieniądze. Rodzice surferki szybko powiadomili znajomego Greentree w Indiach, a ten zawiadomił policję. Sprawca utrzymywał, że historia opowiedziana przez zawodniczkę jest fałszywa.

Od wydarzeń, które miały miejsce w Indiach minęło 15 lat. Australijska zawodnicza od tamtego czasu zdążyła ułożyć sobie życie i założyć rodzinę. Wydanie autobiografii i opisanie tych dramatycznych wydarzeń jest dla Greentree. Zawodniczka od lat pomaga osobom, które doświadczyły podobnych problemów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka i Lidl zaostrzają walkę o klientów. My tylko na tym zyskamy, szykują się ostre cięcia cen
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Robert Lewandowski pokazał niesamowity talent małej Klary. Aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 3 lata
  4. Kamil Stoch i Piotr Żyła mają wspólną tajemnicę. Połączył ich nie tylko sport, mało kto o tym wiedział
  5. Rywal Kamila Stocha został piosenkarzem. Znany skoczek nagrał wakacyjny hit (WIDEO)
  6. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News