Gwałt
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 19 Maja 2020

Słynny piłkarz oskarżony o gwałt. Zawodnik zajął już stanowisko, kibice domagają się kary

Gwałt to jedna z najgorszych zbrodni, jakich może się dopuścić człowiek. Niestety oskarżenia o popełnienie tego czynu padły pod adresem znanego piłkarza występującego w Premier League. Zawodnik został w niedzielę aresztowany, jednak cały czas upiera się, że jest niewinny.

Gwałt to niewyobrażalnie okrutny czyn. Jak donoszą brytyjskie media, oskarżony o popełnienie tego przestępstwa, został piłkarz występujący w czołowej drużynie Premier League. Zawodnik trafił za kratki, a w angielskim środowisku piłki nożnej wybuchł skandal. Piłkarz odpowiedział na zarzuty.

Wiemy, co oznaczała cieszynka Roberta Lewandowskiego. Piękny gest, należą się oklaskiWiemy, co oznaczała cieszynka Roberta Lewandowskiego. Piękny gest, należą się oklaskiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Gwałt to straszna zbrodnia. Miał się jej dopuścić młody gwiazdor Premier League

Szokująca informacja obiegła świat piłki nożnej. Brytyjskie media poinformowały o zatrzymaniu przez policję znanego zawodnika występującego w jednej z czołowych ekip Premier League. Do aresztowania doszło w niedzielę na podstawie zgłoszenia, jakie złożyła kobieta, która twierdzi, że została zgwałcona.

Do zdarzenia miało dojść w niedzielę. Podejrzanym o dopuszczenie się tego strasznego czynu jest piłkarz Chelsea Londyn, Callum Hudson-Odoi. Zawodnik w ostatnich tygodniach znalazł się na czołówkach gazet z powodu zakażenia koronawirusem. Teraz niestety ponownie zagościł w czołówkach serwisów informacyjnych z powodu niezwykle poważnych oskarżeń.

Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila StochaAdam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila StochaCzytaj dalej


Kobieta oskarżyła piłkarza Chelsea o straszliwą zbrodnię

Hudson-Odoi w niedzielę zaprosił do swojego domu kobietę poznaną przez internet. Kobieta około godziny 4 rano zaalarmowała policję, która przybyła na miejsce wraz ze służbami medycznymi. Z informacji medialnych wynika, że kobieta oskarżyła piłkarza Chelsea o gwałt i z miejsca zdarzenia została przewieziona do szpitala.

"Mężczyzna został aresztowany. Dochodzenie nadal trwa. Kobieta została zabrana do szpitala po tym, jak przekazała ratownikom, że została zgwałcona. W poniedziałek mężczyzna został zwolniony za kaucją" - czytamy w wydanym przez londyńską policję oświadczeniu opublikowanym przez “The Times”.

Callum Hudson-Odoi opuścił areszt. Chelsea nie zabrała na razie głosu w sprawie, ale komunikat wydał już przedstawiciel 19-letniego piłkarza. – Callum mówi, że jest niewinny. To wszystko, co musicie wiedzieć. Jest niewinny, nie zrobił nic złego. - stwierdził. Jeśli zarzuty okażą się prawdziwe, może to oznaczać dla zawodnika poważne konsekwencje i nawet koniec kariery.

Źródło: "The Times"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znane są najnowsze prognozy dla Polski. Trzeba przygotować się na zmiany
  2. Kuria przekazała tragiczne wieści. Nagle zmarł lubiany ksiądz. Miał dopiero 48 lat
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Kierowcy nie mogą liczyć na wyrozumiałość policji za jedno przewinienie. A w czasie pandemii popełniają je dużo częściej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News