Gwałt
Twitter PolsatNews.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Maja 2020

Michał Listkiewicz ujawnił wyjątkowo przykrą prawdę z dzieciństwa. Został bardzo skrzywdzony przez księdza

Gwałt to poważne przestępstwo. Niestety nie zawsze winni tego czynu lądują za kratkami, a ich ofiary przez resztę życia nie są w stanie uporać się z traumą, jakie doświadczyli. Dowiedzieliśmy się, że również były prezes PZPN Michał Listkiewicz w swoim życiu spotkał się z rodzajem wykorzystania seksualnego. Działacz sam wyjawił okropną historię.

Gwałt to temat często poruszany w Polsce. Wszystko za sprawą coraz większej ilości programów i dokumentów realizowanych przez dziennikarzy, które ujawniają smutną prawdę o skali tego zjawiska. Na wykorzystanie seksualne narażeni są nieraz również mężczyźni, czego przykładem jest były prezes PZPN Michał Listkiewicz. Wyjawił on szokującą historię.

Tak Anna Lewandowska powitała Roberta po zwycięskim meczu. Piłkarz był zachwycony (FOTO)Tak Anna Lewandowska powitała Roberta po zwycięskim meczu. Piłkarz był zachwycony (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Gwałt tematem przewodnim kolejnego dokumentu przygotowanego przez telewizję

Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i sędzia międzynarodowy Michał Listkiewicz dokonał za pomocą konta na Twitterze szokującego wyznania. To reakcja na dyskusję, jaka wywiązała się na temat zapowiadanej przez TVP emisji dokumentu autorstwa Sylwestra Latkowskiego “Nic się nie stało”. Program, który zostanie wyemitowany już w środę 20 maja, ma ukazywać prawdę o zjawisku pedofilii wśród polskich celebrytów.

Internauci zarzucają telewizji polskiej, że tym samym chce ona odwrócić uwagę od wcześniej napiętnowanego podobnego zachowania polskich księży, co pokazane zostało w produkcji braci Sekielskich “Tylko nie mów nikomu”. Pojawiły się głosy, że jest to również walka na płaszczyźnie politycznej. Zaskakująco głos w sprawie postanowił zabrać Michał Listkiewicz, który wyjawił szokującą historię.

Nie żyje legenda polskiego klubu. Był twórcą jego złotej eryNie żyje legenda polskiego klubu. Był twórcą jego złotej eryCzytaj dalej


Były prezes PZPN był molestowany przez celebrytę

Były szef polskiej piłki przyznał, że w dzieciństwie był on molestowany zarówno przez księdza jak i znanego artystę! "A pedofilia wśród celebrytów jest mniej odrażająca? Jako dziecko byłem molestowany przez księdza i znanego aktora, oba wspomnienia są równie traumatyczne mimo że do najgorszego nie doszło" - napisał na swoim profilu Listkiewicz. Możemy być pewni, że ta historia będzie mieć dalszy ciąg, gdyż wyznanie tak znanej osoby, dotykające szerszego problemu, będzie budziło wiele pytań.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zrezygnował z emerytury, by walczyć z pandemią. Prawdziwy bohater nie żyje
  2. Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w Warszawie
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Tegoroczne kolonie i obozy zmienią się nie do poznania. Nie wszystkie też dzieci będą mogły na nie wyjechać

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News