Gwałt
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 26 Czerwca 2020

15-latka została skrzywdzona przez własnego trenera. Na jaw wyszły porażające fakty, ciężko powstrzymać łzy

Gwałt to jedna z najcięższych i najbardziej okrutnych zbrodni, jakiej może się dopuścić człowiek. Niestety na przestępstwo na tle seksualnym narażone są również pasjonatki sportu. Dowiedzieliśmy się o szokującej historii pewnej 15-latki, która została wykorzystana przez własnego trenera. 

Gwałt to niewyobrażalna zbrodnia. NIestety również w środowisku sportowców znane są przypadki wykorzystania na tle seksualnym. Boleśnie przekonała się o tym zaledwie 15-letnia zawodniczka gimnastyki, którą skrzywdził ktoś, komu bardzo ufała, czyli trener, z którym współpracowała.

Widok grobu Kazimierza Deyny zapiera dech w piersiach. Od jego śmierci minęło już ponad 30 latWidok grobu Kazimierza Deyny zapiera dech w piersiach. Od jego śmierci minęło już ponad 30 latCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Widok grobu Kazimierza Deyny zapiera dech w piersiach. Od jego śmierci minęło już ponad 30 lat (FOTO)
  2. 116 osób tragiczne zginęło jednego dnia od piorunów. Dramatyczne i smutne wiadomości przekazały władze Indii


Gwałt na młodej zawodniczce wstrząsnął Szwajcarią

Szokująca historia wydarzyła się w szwajcarskim kantonie Sankt Gallen. Portal blick.ch opisuje wstrząsającą historię 15-letniej zawodniczki gimnastyki, która zdradziła, że została zgwałcona przez trenera, z którym współpracowała na co dzień. Wedle zeznań dziewczyny Laszlo G. w 2017 roku zaciągnął ją do swojego domu, gdzie namówił ją do picia alkoholu, po czym wykorzystał seksualnie.

Dziewczyna postanowiła nikomu nie mówić o traumatycznym wydarzeniu, jednak to nie był dla niej koniec cierpienia. Gdy zdecydowała się wyznać prawdę, o tym, co ją spotkało i wskazać swojego oprawcę, trenera odsunięto od prowadzenia drużyny, w której ćwiczyła dziewczyna. Grupę objęła jednak żona gwałciciela. Kobieta stanęła w obronie swojego męża i publicznie stwierdziła, że 15-latka kłamie na temat rzekomego gwałtu.

Mąż Anny Przybylskiej usłyszał wyrok. Znamy szczegóły sprawy Jarosława BieniukaMąż Anny Przybylskiej usłyszał wyrok. Znamy szczegóły sprawy Jarosława BieniukaCzytaj dalej


Tragedia młodej zawodniczki

Ostatecznie szwajcarska federacja gimnastyczna zdecydowała się na odsunięcie od funkcji trenera grupy również i małżonki domniemanego gwałciciela. Żona Laszlo G. nie straciła jednak pracy w klubie, a został jedynie przesunięta do roli asystenta. W Szwajcarii rozpętała się istna burza wokół całej historii. Miejmy nadzieję, że jeśli zarzuty się potwierdzą, Laszlo G. nie uniknie surowej kary.

Źródło: 'Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już ponad 3 mln Polaków korzysta z dużego ułatwienia, ty też możesz. Wystarczy jedna rzecz
  2. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki
  3. 15-latka została skrzywdzona przez własnego trenera. Na jaw wyszły porażające fakty, ciężko powstrzymać łzy
  4. Mąż Anny Przybylskiej usłyszał wyrok. Znamy szczegóły sprawy Jarosława Bieniuka
  5. Media przekazały najgorszą informację. Nie żyje prawdziwa legenda, wspominają go tysiące osób z całego świata
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News