Lechia Gdańsk zatrzyma gwiazdora
YouTube - Lechia Gdańsk
Autor Piotr Bernaciak - 30 Lipca 2019

Gwiazdor zostaje w Ekstraklasie. Lechia informuje o przedłużeniu umowy

Lechia Gdańsk ma ogromne powody do świętowania w związku z najnowszą wiadomością. Każdy kibic może czuć wielkie szczęście wobec działania klubu z Trójmiasta. Dowiedzieliśmy się, że Lukas Haraslin zostaje w Gdańsku na dłużej.

Lechia Gdańsk może odczuwać satysfakcję dzięki skutecznemu działaniu klubu. Dowiedzieliśmy się dziś, że klub przedłużył kontrakt z zawodnikiem, który w trakcie ostatniego sezonu był zdecydowanie jednym z najlepszych piłkarzy w naszej lidze, prezentując wielokrotnie fantastyczne zagrania, zaliczając efektowne asysty i strzelając ważne gole. W ten sposób został ulubieńcem trybun z Trójmiasta.

Dziś klub poinformował, że umowa z Lukasem Haraslinem została przedłużona. Reprezentant Słowacji zostanie więc zawodnikiem Lechii na dłużej, co może wywołać wielką radość u sympatyków gdańskiego klubu. Haraslina można zaliczyć nie tylko do najlepszych piłkarzy Lechii, ale i całej ligi. Dla całej Ekstraklasy pozostanie takiego zawodnika jest bardzo pozytywną wiadomością.

PSG obniżyło cenę za Neymara. Transfer do Hiszpanii coraz bliżej?PSG obniżyło cenę za Neymara. Transfer do Hiszpanii coraz bliżej?Czytaj dalej

Lukas Haraslin przyszedł do Lechii z włoskiej Parmy. Wszyscy zdawali sobie sprawę, ze klub sprowadza utalentowanego słowackiego młodzieżowca, który miał problemy z udowodnieniem swojego talentu w seniorskiej piłce. Udało mu się to właśnie w barwach Lechii.

Niedawno Słowak zaliczył swój mecz numer 100 w barwach klubu z Gdańska. Przez kilka sezonów gry nad polskim morzem kibice pokochali jego nieszablonowe zagrania i liczyli, że uda się utrzymać zawodnika na dłużej, choć nie mieli wątpliwości, że tak dobra gra wzbudzi zainteresowanie klubów spoza naszego kraju. Tak też się stało, ale Haraslin potwierdził swoje zaangażowanie i troskę o dobro klubu.

Nowa umowa obowiązywać będzie do zakończenia następnego sezonu, co oznacza, że Haraslin albo zostanie w Lechii na dłużej, albo da jej zarobić. Nowy kontrakt może być ukłonem w stronę klubu, bowiem w podpisanej dziś umowie z pewnością znajduje się wyższa kwota odstępnego, za którą można wykupić Słowaka. Dzięki temu Lechia dostanie znacznie więcej pieniędzy, gdy będzie musiała pogodzić się z odejściem swojej gwiazdy.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News