I LIga
Fortuna 1 Liga
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Czerwca 2020

Piłkarze I ligi przeszli badania na koronawirusa. Znamy wyniki, pojawiła się doskonała wiadomość 

I liga ma ponownie rozgrywać spotkania już od drugiego czerwca. Żeby tak się stało, piłkarze oraz członkowie sztabów drużyn rywalizujących na zapleczu Ekstraklasy, musieli przejść badania na obecność koronawirusa. Proces gromadzenia danych medycznych właśnie się zakończył i poznaliśmy oficjalne wyniki testów. 

I liga podobnie jak PKO Ekstraklasa przystępuje do wznowienia rozgrywek po kilkutygodniowej przerwie wywołanej wybuchem pandemii koronawirusa. Wśród piłkarzy i pracowników klubów przeprowadzono już niezbędne badania, które dały odpowiedź, czy rywalizacja może zostać wznowiona. Mamy dobre wiadomości dla kibiców.

Media potwierdziły tragiczne wiadomości. Fatalny wypadek na Mont Blanc, jedna z ofiar miała dopiero 21 latMedia potwierdziły tragiczne wiadomości. Fatalny wypadek na Mont Blanc, jedna z ofiar miała dopiero 21 latCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Kto jest najbogatszym sportowcem na świecie? Ogromne zaskoczenie na szczycie rankingu
 2. Wideo - Cała Polska szuka kierowcy, który uziemił Lotnicze pogotowie ratunkowe. Wyznaczono nagrodę


I LIga przygotowuje się do wznowienia rozgrywek

Piłka nożna powoli budzi się do życia po kilkutygodniowym zastoju spowodowanym przez rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa. Coraz więcej lig piłkarskich na Starym Kontynencie wznawia grę, w tym również Polska. W weekend mogliśmy ponownie podziwiać zmagania piłkarzy Ekstraklasy, a już lada moment również pierwszoligowi zawodnicy wybiegną na boiska.

Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu standardów podobnych jak te w najwyższej klasie rozgrywkowej Polski. Wszystkie kluby Fortuna I Ligi musiały przedstawić listę zawodników i pracowników, którzy będą upoważnieni do przebywania na stadionie podczas rozgrywania meczów. Te osoby przeszły badania na obecność koronawirusa. Dziś poznaliśmy wyniki tych badań.

Piotr Rocki walczy o życie. Wzruszające słowa otuchy od Wojciecha Kowalczyka (WIDEO)Piotr Rocki walczy o życie. Wzruszające słowa otuchy od Wojciecha Kowalczyka (WIDEO)Czytaj dalej


PZPN potwierdził, że wszyscy pierwszoligowcy są zdrowi

Zespół Medyczny Polskiego Związku Piłki Nożnej wydał specjalny komunikat, w którym poinformowano o wynikach badań przeprowadzonych wśród zgłoszonych do udziału w rozgrywkach osób. Na szczęście wszyscy okazali się zdrowi, co oznacza, że nic nie stoi już na przeszkodzie, by piłkarze walczący o awans do Ekstraklasy w sezonie 2019/2020, wrócili na boiska.

- Zespół Medyczny PZPN informuje, że w drużynach Fortuna 1 Ligi wykonano testy przesiewowe na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2, a dla osób z wynikiem nieujemnym badania wymazu z dróg oddechowych w kierunku SARS-CoV-2 met. Real Time RT-PCR. - napisano w oświadczeniu na stronie internetowej 1 ligi.

Źródło: 1Liga.org

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewiarygodne sceny na południu Polski. Wszystko nagrali, film jest niesamowity
  2. Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  3. Tą tragedią żyli wszyscy kibice. Legendarny gracz zginął w strasznym wypadku. Nie ma go z nami od roku
  4. Polscy kibice zatrzymani przez policję. Czekają ich bardzo surowe kary, popełnili poważne przestępstwa
  5. Robert Lewandowski jest o krok od historycznego osiągnięcia. Brakuje mu bardzo niewiele, by zostać legendą
  6. Zwolnienie pracowników coraz prostsze i szybsze. Pracodawcy tną koszty i zwalniają przez SMS

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News